loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Gardens ERP usprawni pracę firmy Impakt

Obiegowe przekonanie mówi, iż systemy ERP przeznaczone są jedynie dla większych organizacji. Wielkopolski dystrybutor sprzętu i akcesoriów komputerowych Impakt jest najlepszym przykładem, iż tak nie jest. W tym miesiącu w Impakcie rozpoczęło się wdrożenie systemu ERP Gardens - oprogramowania stworzonego przez poznańską firmę IT.integro.Jako firma dystrybucyjna największą potrzebę odczuwa Impakt w zakresie usprawnienia wysyłek towarów zamawianych przez klientów. Ponadto wraz ze wzrostem ilości przesyłek do dużych marketów i hurtowni koniecznością stało się dokładne monitorowanie zawartości paczek. Dzięki wdrożeniu w centrali w Rawiczu oraz głównym magazynie w Puszczykowie p/Poznaniem systemu Gardens wprowadzone zostanie zintegrowane zarządzanie magazynem wysokiego składowania. Z systemem zostanie połączony zespół bezprzewodowych czytników kodów kreskowych, który pozwoli na sprawniejsze przygotowanie przesyłek do wysyłki oraz wyeliminuje pomyłki przy tym popełniane.

Komunikacja z klientami zostanie znacząco ulepszona dzięki wprowadzeniu nowego portalu B2B bezpośrednio połączonego z systemem ERP – zamówienia tak składane będą od razu przez system przetwarzane. Wdrożony zostanie także system automatycznego generowania potwierdzeń zamówień. Dla klientów indywidualnych zostanie przygotowany nowy sklep internetowy w pełni zintegrowany z Gardens. Bardzo ważnym elementem dla sprawnego funkcjonowania firmy Impakt jest sprawny system zleceń serwisowych i taka funkcjonalność zostanie stworzona w modelowanych procesach. Cały proces implementacji zakończy się w I kwartale 2009.

Impakt sp. z o.o. jest od ponad 10 lat prężnie działającą firmą dystrybucyjną sprzęt komputerowy oraz akcesoria. Firma rozpoczynała działalność od konfigurowania i sprzedaży sprzętu komputerowego, a obecnie jej działalność skupia się już tylko na sprzedaży akcesoriów komputerowych oraz „lekkich” podzespołów komputerowych. Impakt stara się elastycznie reagować na potrzeby klientów w Polsce wprowadzając coraz to nowy asortyment do swojej oferty.

Źródło: www.it.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top