loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Lider branży komputerowej wdraża system ERP Impuls 5

 Yamo Sp.z o.o., jeden z czołowych dystrybutorów i producentów sprzętu komputerowego, zdecydował się na wdrożenie systemu ERP Impuls 5.


Rozwiązanie autorstwa BPSC SA ma na celu podniesienie poziomu zarządzania przedsiębiorstwem, automatyzację procesów logistycznych oraz polepszenie jakości współpracy i oferowanych usług.

Obok podstawowych funkcjonalności związanych z obszarami: finanse i księgowość, gospodarka materiałowa, środki trwałe oraz kadry i płace, wdrożenie obejmie również dystrybucję, zarządzanie relacjami z klientami (CRM) oraz produkcję. Dodatkowo w firmie funkcjonować będą rozwiązania odpowiedzialne za zarządzanie obiegiem dokumentów, budżetowanie oraz kontrolę jakości. Pakiety: sklepowy oraz e-commerce zostaną wzbogacone o szereg nowych usług i dodatkowych informacji. Sprzedaż internetowa stanie się jeszcze szybsza i wygodniejsza. Z rozwiązań korzystać będzie 85 użytkowników.

Yamo jest w fazie gwałtownego rozwoju i, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, potrzebny jest nam sprawdzony, niezawodny i profesjonalny system do zarządzania przedsiębiorstwem – mówi Miłosz Bączkowski, Dyrektor operacyjny d/s technicznych w Yamo SP. z o.o.

Yamo Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo obecne na komputerowej mapie Polski od 1990 roku. Od 18 lat jest poważanym partnerem biznesowym dla tysięcy klientów w Polsce i dziesiątek dostawców z Azji, Europy czy też USA. Obok współpracy biznesowej w obszarze dostarczania sprzętu komputerowego, firma prowadzi sprzedaż detaliczną poprzez sieć salonów komputerowych Reactor, dodatkowo usługi integracyjne prowadzone są siłami przejętej w zeszłym roku spółki „Microman”. Na rynku komputerów PC firma jest zorientowana na produkcję wysokowydajnych komputerów dla wymagających użytkowników (głównie graczy) pod nazwą Game Engine oraz własnych serwerów. Montaż odbywa się w nowo oddanej siedzibie w Piasecznie pod Warszawą. Do partnerów biznesowych YAMO zaliczają się takie firmy jak: AMD, Creative Labs, Fujitsu-Siemens, GeIL ,Genius, Gigabyte, IIyama, Intel, Kingmax, LG Electronics, Microsoft, Patriot, Western Digital, Samsung, Seagate, Targus. Produkcja i kontrola jakości certyfikowane są według norm ISO 9001:2000 oraz norm ekologicznych ISO 14001:2004.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top