loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Pakiet ERP dla Pogotowia Lublin

Comarch zdobył kolejnego klienta z grupy przedsiębiorstw budżetowych. Tym razem system ERP Comarch CDN XL zostanie wdrożony w Wojewódzkim Pogotowiu Ratunkowym w Lublinie.


Wdrożenie ma zostać w całości zrealizowane do końca I kwartału 2009. Umowa obejmuje dostarczenie systemu ERP dla 35 użytkowników w takich obszarach, jak: Kadry i Płace, Księgowość, Logistyka Sprzedaży i zakupu, Zarządzanie Eksploatacją samochodów, System Obiegu Dokumentów, Budżetowanie i Controlling.

Platformą podstawową jest system Comarch CDN XL uzupełniony o autorskie rozwiązanie firmy wdrażającej – Elektra Sp. z o.o. Wartość dostawy to blisko 500 tys. zł, obejmuje licencje i wdrożenie systemu CDN XL, ale również licencje obiegu dokumentów oraz serwer i sprzęt komputerowy.

Źródło: COMARCH

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top