loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Comarch zdobył kolejnego klienta z grupy przedsiębiorstw budżetowych. Tym razem system ERP Comarch CDN XL zostanie wdrożony w Wojewódzkim Pogotowiu Ratunkowym w Lublinie.


Wdrożenie ma zostać w całości zrealizowane do końca I kwartału 2009. Umowa obejmuje dostarczenie systemu ERP dla 35 użytkowników w takich obszarach, jak: Kadry i Płace, Księgowość, Logistyka Sprzedaży i zakupu, Zarządzanie Eksploatacją samochodów, System Obiegu Dokumentów, Budżetowanie i Controlling.

Platformą podstawową jest system Comarch CDN XL uzupełniony o autorskie rozwiązanie firmy wdrażającej – Elektra Sp. z o.o. Wartość dostawy to blisko 500 tys. zł, obejmuje licencje i wdrożenie systemu CDN XL, ale również licencje obiegu dokumentów oraz serwer i sprzęt komputerowy.

Źródło: COMARCH

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top