loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

EKO - ENERGIA z systemem ERP Simpla

EKO-ENERGIA Sp. z o.o. z Krakowa zakończyła proces wyboru nowego systemu ERP. Kontrakt zawarty z Simple Sp. z o.o. obejmuje wdrożenie SIMPLE.ERP we wszystkich obszarach systemu - Finanse i Księgowośc, Wsparcie Controllingu-INFO, Majątek Trwały, Peronel, Obrót Towarowy, Produkcja - w ścisłym powiązaniu z rozwiązaniem CRM i BPM

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe EKO-ENERGIA Sp. z o.o.jest przykładem udanej transformacji gospodarczej. EKO-ENERGIA powstała jako spółka prawa handlowego w wyniku restrukturyzacji oraz w oparciu o majątek byłych Wydziałów Remontowych Huty im. Tadeusza Sendzimira S.A. Od momentu powstania Spółki w 2000 roku kadra inżynieryjno - techniczna oraz pracownicza znacznie się powiększyła. EKO-ENERGIA realizuje produkcję z zakresu branży elektro-energetycznej, dysponując dwiema w pełni wyposażonymi halami produkcyjnymi wraz z profesjonalną Stacją Prób i Kontroli.

Aktualnie EKO-ENERGIA jest Generalnym Wykonawcą jednej z większych inwestycji "pod klucz" w Polsce Południowej - budowie stacji zasilania Stacji Uzdatniania Wody dla systemu chłodzenia termomechanicznego walcowania "MULPIC" wraz z urządzeniami towarzyszącymi (WTP) w ISD Huta Częstochowa Sp. z o.o.

EKO-ENERGIA została wyróżniona prestiżowym zleceniem podniesienia sarkofagu gen. Sikorskiego. Ta niezwykle precyzyjna, inżynieryjna operacja, realizowana w zabytkowej krypcie Katedry Wawelskiej w Krakowie, jest elementem historycznego śledztwa prowadzonego przez Instytut Pamięci Narodowej w sprawie tragicznej śmierci generała, podczas drugiej wojny światowej.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top