loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP dla IMP

 Instytut Medycyny Pracy im. prof. Jerzego Nofera w Łodzi jest placówką naukowo–badawczą zajmującą się problematyką zdrowia publicznego, zdrowia środowiskowego oraz wszelkimi dziedzinami powiązanymi z szeroko rozumianą medycyną pracy.


Instytut przeprowadził postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na „Dostawę, instalację, szkolenie i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego do obsługi finansowo – księgowej, środków trwałych, kadr i płac, logistyki zakupu i sprzedaży wraz z gospodarką magazynową, rachunkowości zarządczej i budżetowania, ewidencji i rozliczania prowadzonych tematów oraz archiwizowania i obsługi dostępu do elektronicznych skanów dokumentów wraz z serwerem i oprogramowaniem”.

W wyniku postępowania wybrano ofertę SIMPLE S.A. Podpisana umowa obejmuje dostawę, instalację, szkolenie i wdrożenie systemu pakietu ERP w obszarach: Finansów i Księgowości, Środków Trwałych, Kadr i Płac, Obrotu Towarowego i wsparcia kontrolingu (analizator biznesowy, info, biblioteki funkcji Excel – rachunkowość zarządcza).

Instytutu Medycyny Pracy im. prof. Jerzego Nofera w Łodzi od ponad pół wieku prowadzi badania naukowe i prace rozwojowe w zakresie ochrony zdrowia. Instytut jest również wiodącym w kraju ośrodkiem szkolenia kadr specjalistów medycyny pracy, zdrowia publicznego, oraz zdrowia środowiskowego.

SIMPLE dostarcza dedykowane rozwiązania informatyczne dla 34 branż, w tym jednostek naukowo-badawczych i placówek ochrony zdrowia.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top