loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Grupa Brammer Polska z systemem

Adapta rozpoczyna wdrożenie w kolejnych przedsiębiorstwach, należących do Grupy Brammer Polska. Dotychczas system ERP ADAPTIX został zaimplementowany w dwóch spółkach należących do Grupy: FIN S.A. oraz KMF Sp. z o.o. Jeszcze w tym roku ADAPTIX zostanie wdrożony w dwóch kolejnych: Masterpol i Masterpol AFT.


System pomoże przedsiębiorstwom w sprawnym prowadzeniu ewidencji w systemach logistycznych (już od stycznia 2009 r.), oraz umożliwi raportowanie dla wewnętrznych systemów zarządzania Grupy Brammer.

Zakończenie pełnego wdrożenia planowane jest na pierwszy kwartał 2009 roku. Implementacja ADAPTIX w nowych spółkach realizowana jest przy współpracy wykwalifikowanej kadry Adapta oraz FIN S.A.

Źródło: www.adapta.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top