loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ELBUD z systemem ERP Simpla

SIMPLE S.A. podpisało kolejny kontrakt na wdrożenie systemu ERP w branży budowlanej. Umowa z Przedsiębiorstwem Wielobranżowym EBUD Przemysłówka Sp. z o.o. obejmuje dostawę i wdrożenie w obszarach Finansów i Księgowości, Obrotu Towarowego, Majątku Trwałego, Personelu, Analizatora Biznesowego, Procesu Budowlanego, a w późniejszym terminie także CRM.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Kluczowym wymaganiem, które zadecydowało o wyborze oferty SIMPLE były możliwości pełnej integracji SIMPLE.ERP z systemem MS Project, z którego pracownicy EBUD z powodzeniem korzystają od lat. Celem wdrożenia systemu ERP jest uzyskanie spójnej obsługi wszystkich procesów gospodarczych oraz możliwości szczegółowej kontroli kosztów projektów budowlanych. EBUD (www.ebud.com.pl) jest przedsiębiorstwem o długoletniej tradycji, jedną z największych bydgoskich firm budowlanych.

BR> Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EBUD Przemysłówka Sp. z o.o. realizuje złożone zadania inwestycyjne, posiada bogate doświadczenie jako generalny wykonawca w realizacji budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, drogowego i użyteczności publicznej, a także obiektów biurowych i hotelowych.

SIMPLE.ERP-Proces_Budowlany, to zintegrowane oprogramowanie dedykowane firmom budowlanym, bazujące na funkcjonalności SIMPLE.ERP, obejmujące dodatkowo wszelkie aspekty budżetowania, planowania, rozliczania i zarządzania projektami budowlanymi, zintegrowane z oprogramowaniem kosztorysowym (np.NormaPro®) i Microsoft®EPM/MS_Project. SIMPLE.ERP wchodzi w skład pakietu rozwiązań SIMPLE.BUD, które swoją premierę miało podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2008. SIMPLE.BUD obejmuje, oprócz rozbudowanego o obsługę procesów budowlanych systemu SIMPLE.ERP, takie rozwiązania jak CRM i BRP w wersji dedykowanej deweloperom i biurom projektowym, internetowy system kadrowy eSIMPLE.HRM wspomagający planowanie i rozliczanie równoważnego czasu pracy na budowach, czy SIMPLE.BI – portal Business Intelligence.

Źródło: www.simple.com.pl 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top