loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP we wrocławskich tramwajach

Spółka SENTE Systemy Informatyczne rozpoczyna wdrażanie zintegrowanego systemu klasy ERP w firmie Protram Wrocław Sp. z o.o. Nowe oprogramowanie usprawni w firmie m.in. logistykę produkcji tramwajów.


Firma Protram zdecydowała się na wdrożenie systemu ERP marki SENTE, które obejmie sprzedaż i dystrybucję, finanse i księgowość oraz produkcję.

Wkrótce przedsiębiorstwo zostanie połączone jednym systemem informatycznym, który pozwoli mu m.in. na kontrolę liczby materiałów i podzespołów potrzebnych do produkcji wagonów. Firma zyska też przejrzystość w kliku obszarach, począwszy od składania zamówienia na materiały, poprzez produkcję, a skończywszy na oddaniu nowego tramwaju do użytku – mówi Jarosław Płonka, kierownik projektu wdrożeniowego w firmie SENTE. Aplikacja pozwoli firmie także na raportowanie kosztów produkcji. Dzięki temu przedsiębiorstwo będzie mogło zweryfikować koszty wykonania poszczególnych operacji w trakcie produkcji lub unowocześniania wagonów.

Dodatkowym usprawnieniem będzie wsparcie systemu planowania zaopatrzenia.

Produkcja i modernizacja tramwajów to spore przedsięwzięcie logistyczne, ponieważ za każdym razem musimy zamawiać setki potrzebnych materiałów i podzespołów – wyjaśnia Jan Staranowicz, wiceprezes Protram Wrocław Sp. z o.o. W tym przypadku system SENTE podpowie nam w jakim terminie powinniśmy złożyć zamówienia na poszczególne elementy wyświetlając odpowiedni komunikat na monitorze komputera. Dzięki czemu będziemy mogli w terminie oddać gotowe do eksploatacji tramwaje – dodaje.

Obecnie eksperci z firmy SENTE kończą cykl szkoleń dla użytkowników nowego oprogramowania. Uruchomienie systemu informatycznego w Protram przewidziane jest na początek stycznia 2009 roku. Całkowite wdrożenie zakończy się w marcu przyszłego roku.

Źródło: www.sente.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top