loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP we wrocławskich tramwajach

Spółka SENTE Systemy Informatyczne rozpoczyna wdrażanie zintegrowanego systemu klasy ERP w firmie Protram Wrocław Sp. z o.o. Nowe oprogramowanie usprawni w firmie m.in. logistykę produkcji tramwajów.


Firma Protram zdecydowała się na wdrożenie systemu ERP marki SENTE, które obejmie sprzedaż i dystrybucję, finanse i księgowość oraz produkcję.

Wkrótce przedsiębiorstwo zostanie połączone jednym systemem informatycznym, który pozwoli mu m.in. na kontrolę liczby materiałów i podzespołów potrzebnych do produkcji wagonów. Firma zyska też przejrzystość w kliku obszarach, począwszy od składania zamówienia na materiały, poprzez produkcję, a skończywszy na oddaniu nowego tramwaju do użytku – mówi Jarosław Płonka, kierownik projektu wdrożeniowego w firmie SENTE. Aplikacja pozwoli firmie także na raportowanie kosztów produkcji. Dzięki temu przedsiębiorstwo będzie mogło zweryfikować koszty wykonania poszczególnych operacji w trakcie produkcji lub unowocześniania wagonów.

Dodatkowym usprawnieniem będzie wsparcie systemu planowania zaopatrzenia.

Produkcja i modernizacja tramwajów to spore przedsięwzięcie logistyczne, ponieważ za każdym razem musimy zamawiać setki potrzebnych materiałów i podzespołów – wyjaśnia Jan Staranowicz, wiceprezes Protram Wrocław Sp. z o.o. W tym przypadku system SENTE podpowie nam w jakim terminie powinniśmy złożyć zamówienia na poszczególne elementy wyświetlając odpowiedni komunikat na monitorze komputera. Dzięki czemu będziemy mogli w terminie oddać gotowe do eksploatacji tramwaje – dodaje.

Obecnie eksperci z firmy SENTE kończą cykl szkoleń dla użytkowników nowego oprogramowania. Uruchomienie systemu informatycznego w Protram przewidziane jest na początek stycznia 2009 roku. Całkowite wdrożenie zakończy się w marcu przyszłego roku.

Źródło: www.sente.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top