loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

 

Bispol postawił na system ERP MAAT

 Firma BISPOL zajmuje się produkcją świec i zniczy. O skali produkcji świadczą liczby: firma zajmuje ponad 3 hektary, w tym ponad hektar to hale produkcyjne. W sezonie zatrudnionych jest nawet 700 pracowników.

Najważniejszymi celami projektu jest zarządzanie magazynami wysokiego składowania i sprawna obsługa produkcji wraz z rzetelnym wyliczeniem kosztów rzeczywistych. Prócz tej funkcjonalności celem podpisanego kontraktu jest wdrożenie modułów systemu ERP MAAT związanych z zarządzaniem finansami, logistyką oraz kadrami i płacami.

Duża gama produktów oferowanych przez Firmę BISPOL oraz ich sezonowość stawia przed Firmą duże wyzwania organizacyjne i logistyczne. Do sprawnego wspomagania zarządzania potrzebne są nowoczesne systemy informatyczne. System Maat jest takim narzędziem, pozwoli Użytkownikom zrealizować wytyczone cele - Zbigniew Pokora, szef projektu ze strony COMP Soft

Źródło: www.compsoft.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top