loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS ogłosił, że Huf Hülsbeck & Fürst GmbH & Co. KG (Huf), wiodący dostawca mechanicznych i elektronicznych części systemów bezpieczeństwa pojazdów wdroży system ERP IFS Applications. Celem wdrożenia jest ujednolicenie i usprawnienie procesów biznesowych realizowanych na całym świecie. W ramach umowy firma IFS dostarczy system ERP oraz zaoferuje usługi wdrożeniowe o szacowanej wartości 4 milionów euro.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

Firma Huf wybrała IFS Applications po przeprowadzeniu analizy dostępnych na rynku systemów wspomagających zarządzanie. Czynnikami decydującymi o wyborze tego rozwiązania były takie jego cechy jak: krótki czas i łatwość wdrożenia, niski całkowity koszt utrzymania oraz strategiczna współpraca pomiędzy firmami. HUF, firma działająca w 13 krajach na całym świecie, poszukiwała elastycznego rozwiązania, które pozwoli jej skonsolidować globalną działalność firmy.

.Jesteśmy pod wrażeniem doświadczenia firmy IFS w sektorze motoryzacyjnym oraz zrozumienia prowadzonej przez nas działalności, które stanowią podstawę długoterminowej współpracy między naszymi przedsiębiorstwami. Firma IFS wykazała się dużym zaangażowaniem, żeby wspierać nas w osiągnięciu celów biznesowych, zarówno krótkoterminowych jak i tych, które postawimy sobie w przyszłości– mówi Thomas Grabowski, wiceprezes Huf.

Firma Huf otrzyma zintegrowane rozwiązanie, które umożliwi monitorowanie działalności przedsiębiorstwa w takich obszarach jak: finanse, projektowanie, sprzedaż, dystrybucja, produkcja i zarządzanie zasobami ludzkimi. Funkcjonalność oferowana przez IFS pozwoli firmie Huf na stworzenie globalnego systemu zarządzania, konsolidującego wiele różnych baz danych na jednej centralnej platformie, dostępnej dla 19 firm należących do Grupy Huf na całym świecie.

Po opracowaniu i wdrożeniu rozwiązania, jego użytkownicy będą posiadać wspólny dostęp do dokładnych, aktualnych informacji, co ułatwi podejmowanie decyzji, poprawi wydajność oraz skróci czas wprowadzania produktów na rynek.

Branża motoryzacyjna podlega dynamicznym zmianom, a firmy muszą błyskawicznie reagować na trudne warunki rynkowe. Dzięki systemowi IFS Applications, wszyscy nasi pracownicy otrzymają łatwy dostęp do dokładnych, kluczowych informacji biznesowych, co pozwala na lepsze zarządzanie kosztami i poprawę wydajności – dodaje Thomas Grabowski.

Firma Huf należy do sektora, który funkcjonuje pod ogromną presją, w najtrudniejszych warunkach rynkowych od dziesięcioleci. Firmy, które podejmują aktywne działania w celu zwiększenia elastyczności i poprawy wydajności i kontroli kosztów, będą odnosić coraz większe sukcesy i rozwijać się w miarę poprawy sytuacji rynkowej – mówi Alastair Sorbie, prezes IFS AB.

Źródło: www.ifs.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top