loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Wymiana systemów ERP trwa

Toruńska firma Energoterm budująca i modernizująca drogi, sieci cieplne, wodociągowe i kanalizacyjne oraz Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów (PBDiM) ze Świecia to kolejne firmy, które w ramach programu Microsoft Dynamics MOVE dokonały migracji z używanego od lat systemu Dynamics GP na system ERP Dynamics NAV.

Migracji systemów dokonali specjaliści z Solemis Group SA, lider programu Microsoft Dynamics MOVE i wieloletni partner Microsoft i ekspert w dziedzinie zarządzania procesami i efektywnością przedsiębiorstw.

Obydwie firmy od kilku lat z powodzeniem wykorzystywały system ERP - Microsoft Dynamics GP. Decyzję o migracji na nowoczesny i o większych możliwościach funkcjonalnego rozwoju wraz z rosnącymi potrzebami klientów – system Microsoft Dynamics NAV, obydwie firmy podjęły gdy pojawiła się bardzo korzystna możliwość skorzystania z programu Microsoft Dynamics MOVE.

Po migracji do systemu ERP Microsoft Dynamics NAV, w obydwu firmach wykorzystywane są takie same moduły: finanse i księgowość, środki trwałe, sprzedaż i logistyka, zakupy i magazyn oczywiście z możliwością wykorzystania wszystkich pozostałych modułów dostępnych w systemie. Energoterm ma licencje na 14 jednoczesnych użytkowników, a PBDiM na 15 użytkowników.

Specjalnie na potrzeby Projektu MOVE firma Solemis przygotowała zestaw narzędzi i środków ułatwiających i przyspieszających migrację, co daje Klientom wymierne korzyści.

Jedną z nich jest migracja otwartych transakcji, co oznacza, że firmy decydujące się na udział w projekcie, mogą wymienić system w dowolnym momencie, nie czekając na koniec roku finansowego.

Źródło: www.solemis.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top