loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

WSZiB w Pozaniu wybrała system ERP

17 lipca został podpisany protokół odbioru poświadczający zakończenie prac wdrożeniowych systemu ERP w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości. Uczelnia dołączyła do grona ponad 35 szkół wyższych korzystających z naszego rozwiązania.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu to pierwsza uczelnia niepubliczna w Wielkopolsce i jedna z pierwszych w Polsce. Potwierdzeniem stabilności oferty edukacyjnej są pozytywne oceny Państwowej Komisji Akredytacyjnej dotyczące jakości kształcenia. Siłą Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości są: perspektywiczna wizja rozwoju, dobre programy nauczania, starannie dobrana kadra naukowa, zaplecze wydawnicze i informatyczne oraz uczelniany Fundusz Stypendialny im. Jerzego Pietrzyka. Dziś Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu to Uczelnia ze znakiem stabilności. Wiodącymi kierunkami Uczelni są : Zarządzanie, Administracja, Politologia, Finanse i Rachunkowość, Bezpieczeństwo wewnętrzne.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości współpracuje z firmą SIMPLE S.A. od 2008 roku. Obszary funkcjonalne, które objęło wdrożenie systemu ERP to: Finanse i Księgowość, Personel, Obrót Towarowy oraz Biblioteka Funkcji.

Obecnie w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości trwają prace wdrożeniowe nad uruchomieniem części systemu Uczelnia.XP w zakresie rozliczania studentów.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top