loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Vi-GGa-Mi pracuje na SIMPLE.ERP

Zakład Produkcji Obuwia "Vi-GGa-Mi" właśnie podpisał protokół potwierdzający zakończenie prac wdrożeniowych. Klient rozpoczął eksploatację systemu ERP na 17 stanowiskach w następujących obszarach funkcjonalnych: Finanse i Księgowość, Majątek Trwały , Obrót Towarowy, Personel, Proces Produkcji oraz INFO.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

Zakład "Vi-GGa-Mi" działający na naszym rynku już od ponad 17 lat , skupia się przede wszystkim na produkcji obuwia dziecięcego. Firma posiada liczne punkty sprzedaży oraz magazyny na terenie całej Polski a jej wyroby eksportowane są również na rynki wschodnie. Dynamiczny rozwój Zakładu skłonił Zarząd spółki do poszukiwania nowoczesnych narzędzi potrzebnych do efektywnego zarządzania wszystkimi procesami.

Wdrożenie SIMPLE.ERP szczególnie w obszarze funkcjonalnym PROCES PRODUKCJI przyczyniło się do efektywnego wsparcia procesu technicznego przygotowania produkcji oraz jej planowania i realizacji. Wdrożone rozwiązanie umożliwia:

  • definiowanie procesów/receptur technologicznych oraz zleceń produkcyjnych,
  • kalkulację kosztów normatywnych,
  • generowanie dokumentacji produkcyjnej,
  • ewidencja i rozliczanie zleceń.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top