loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

„Magnezytowe” wdrożenie ERP

 BPSC SA rozpoczyna wdrożenie systemu Impus 5 w Zakładach Magnezytowych Ropczyce SA, produkujących materiały dla przemysłu hutniczego. Rozwiązanie klasy ERP / MRPII obejmie wszystkie istotne obszary funkcjonowania firmy, wraz z produkcją oraz obsługą Magazynu Wysokiego Składowania. Z systemu korzystać będzie ponad 100 użytkowników.

Zakończyła się analiza określająca specyfikę wdrożenia systemu Impuls 5 w obszarze takich funkcjonalności jak finanse-księgowość, kadry i płace, środki trwałe, gospodarka materiałowa czy dystrybucja. Procesy produkcyjne objęte zostaną funkcjonalnością zarządzania produkcją, działalność laboratorium firmy wesprą rozwiązania z obszaru kontroli jakości, a zarządzanie relacjami z klientami odbywać się będzie pod kontrolą oprogramowania CRM. Funkcjonalność obejmująca zarządzanie produkcją w wielu obszarach będzie „interfejsowana” z własnymi systemami branżowymi autorstwa ZM Ropczyce SA. Przyjęte rozwiązanie pozwoli sprawnie sterować procesem produkcji i dodatkowo z odpowiednim wyprzedzeniem planować zaopatrzenie materiałowe na potrzeby produkcji.

Plany tworzone w firmie będą po wdrożeniu systemu poddawane analizie w ramach aplikacji Budżetowanie, ułatwi to tworzenie optymalnej dla przedsiębiorstwa wersji budżetu. Bezprzewodowe kolektory danych zostaną wykorzystane do usprawnienia operacji magazynowych realizowanych w ramach aplikacji Magazynu Wysokiego Składowania.

Zakłady Magnezytowe „ROPCZYCE” S.A. od 34 lat specjalizują się w produkcji materiałów przeznaczonych do urządzeń cieplnych pracujących w wysokich temperaturach w hutnictwie żelaza i stali, w hutnictwie metali nieżelaznych, w hutnictwie szkła oraz w przemysłach cementowo-wapienniczym, odlewniczym i koksowniczym. Spółka od 12 lat notowana jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Własnościowych. Grupę Kapitałową Ropczyce tworzy 6 podmiotów – obok zakładów w kraju, również firma przemysłowa na Ukrainie oraz przedstawicielska w Chinach. Do głównych klientów ZM Ropczyce należą m. in. przedsiębiorstwa metalurgiczne z Polski, USA, Ukrainy, Rosji, Niemiec, Włoch czy Szwecji.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top