loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Lovely Look i Jean Louis David zmieniają system ERP

Provalliance Poland jest właścicielem znanych sieci salonów fryzjerskich: Lovely Look i Jean Louis David. Spółka działa w branży usług kosmetycznych w Polsce przeszło 10 lat. Miesięcznie ogólnopolska sieć salonów fryzjerskich obsługuje ponad 25 000 klientów. Po fuzji z Jean Louis David, firma zdecydowała się na zmianę dotychczasowego systemu ERP, na SAP Business One.

Rozwój sieci sprzedaży bodźcem do zmian

Kilka lat temu spółka podjęła decyzję o kompleksowej komputeryzacji sieci sprzedaży, wybierając system ERP polskiego producenta oprogramowania. Dynamiczny rozwój sieci salonów fryzjerskich Lovely Looki połączenie sił z Jean Louis David, skłoniły Zarząd do poszukiwania bardziej niezawodnego oprogramowania, działającego w salonach fryzjerskich. Początkiem tego roku w salonach ruszył system klasy ERP, SAP Business One, którego zadaniem jest wsparcie ewidencji sprzedaży i stałego podnoszenia jakości obsługi.

Próba wysokiej jakości

Zaproponowane przez firmę wdrożeniową SUPREMIS (Złotego Partnera SAP) i TideSoftware (producenta systemu do zarządzania procesami biznesowymi) rozwiązanie dedykowane dla sieci sprzedaży, oparte o SAP Business One, szybko przyniosło wymierne korzyści. Nowy system SAP Business One umożliwia sprawną pracę salonom niezależnie od połączenia internetowego z centralą. Wdrożenie rozwiązania wprowadziło nowe standardy działania. Systemu nie trzeba instalować na komputerach stacjonarnych w salonach, co w konsekwencji drastycznie obniża koszty uruchomienia i aktualizacji oprogramowania.

SAP Business One sprawdził się również w zakresie raportowania i współpracy z systemem ERP, działającym w Lovely Look. W efekcie takie cechy nowego systemu jak: bezawaryjność, łatwość obsługi i niższe koszty eksploatacji, przekonały Zarząd do kompleksowego wdrożenia SAP Business One w całym przedsiębiorstwie, tym samym zastępując poprzedni system ERP.

Provalliance Poland podpisał umowę na wdrożenie

Docelowo system SAP Business One prócz wsparcia wszystkich salonów fryzjerskich w Polsce, działających pod marką Lovely Look i Jean Louis David, będzie obsługiwał wszystkie kluczowe obszary biznesowe jak: księgowość i środki trwałe, kadry i płace, sprzedaż i zakupy, gospodarkę magazynową, controlling oraz CRM wraz z zaawansowaną obsługą programu lojalnościowego. Firma SUPREMIS i Tidesoftware planują zakończenie wdrożenia z sukcesem końcem tego roku.

Źródło: www.supremis.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top