loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

AJ Słupsk z systemem ERP

Pracę w zintegrowanym systemie ERP Microsoft Dynamics AX rozpoczęła firma AJ Słupsk, specjalizująca się w produkcji mebli biurowych. Projekt trwał trzy miesiące.

W tym czasie system ERP, wdrożony w standardowej wersji, objął pięć kluczowych obszarów w firmie.

Finanse, Zakupy, Sprzedaż, Magazyn oraz Produkcję – wymienia Michał Słabowski, project manager Columbus IT odpowiedzialny za wdrożenie w AJ Słupsk.

Obecnie każda operacja po zarejestrowaniu w zintegrowanym systemie automatycznie uaktualnia dane w pozostałych obszarach. Dzięki temu firma - w oparciu o bieżące informacje – może podejmować optymalne działania.

Na przykład, już na etapie składania zamówienia na materiały potrzebne do produkcji mebli – dodaje Michał Słabowski.

Menedżer na podstawie wpływających zamówień sprzedaży i bomów produkcyjnych potrafi dokładnie zaplanować termin dostawy, rodzaj surowca czy półproduktu w takich ilościach, jakie są aktualnie potrzebne do produkcji.

Tym samym firma nie ryzykuje ani zamrożeniem kapitału ani opóźnieniem w realizacji zleceń – wyjaśnia Michał Słabowski.

Wcześniej Columbus IT zrealizował projekty wdrożeniowe m.in. w Bo Concept, Coming Poland i Szynace-Meble.

Źródło: www.columbusit.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top