loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Poldim z systemem ERP Mircosft Dynamcs

XPLUS S.A. specjalizujący się w budownictwie, podpisał kolejną umowę na dostawę i wdrożenie systemu ERP Dynamics AX 2009 wraz z własnymi unikalnymi rozwiązaniami dla firm z branży budowlanej. w grupie POLDIM S.A. z Tarnowa.

POLDIM S.A. to grupa firm w sektorze drogownictwa o międzynarodowym zasięgu. Firma zajmuje się wykonawstwem dróg i mostów, prowadzi produkcję i sprzedaż asfaltów modyfikowanych, emulsji asfaltowych, mieszanek mineralno asfaltowych. Spółka Akcyjna POLDIM działa w holdingu 9 firm zależnych i stowarzyszonych.

Projekt obejmuje wszystkie obszary biznesowe grupy POLDIM S.A. włączając finanse, gospodarkę magazynową, realizację kontraktów budowlanych oraz produkcję. Jest to jednocześnie jedno z pierwszych wdrożeń systemu ERP Microsoft Dynamics AX 2009, którego polska premiera miała miejsce 9 października 2009 r.

XPLUS S.A. jest Złotym Partnerem Microsoft w zakresie systemów dla biznesu (Microsoft Dynamics), specjalizującym się w firmach zarządzanych kontraktowo (realizujących projekty), w szczególności w branży budowlanej (generalni wykonawcy, firmy instalacyjne i wykonawcze).

Źródło: XPLUS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top