loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Cisowianka z systemem ERP Comarch Altum

W październiku rozpoczęło się kolejne wdrożenie najnowszej platformy ERP Comarchu: Comarch ALTUM. Klientem jest spółka Polskie Zdroje, dystrybutor wody mineralnej Cisowianka. Projekt prowadzi T2S, Platynowy Partner Comarch, specjalizujący się we wdrożeniach produktów ERP Comarch.

System ERP obejmie wszystkie obszary firmy, w szczególności sprzedaż, logistykę, magazyn i zarządzanie biznesem – kluczowe dla Cisowianki.

Nasza firma odnosi sukces między innymi dlatego, że dostarczamy produkt o najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Dlatego wszechstronna analiza kosztów, doskonalenie procesów i reagowanie na bieżącą sytuację na rynku są dla nas szczególnie istotne. Wybraliśmy system i partnera, którzy wydają się odpowiadać codziennym wyzwaniom naszego biznesu – mówi Paweł Witaszek, Wiceprezes Zarządu Polskich Zdrojów.

Wymagania Cisowianki co do nowego systemu były jasno określone: wszechstronna analityka; elastyczność narzędzia; jednolita platforma, zdolna do objęcia całego biznesu; nowoczesna – z perspektywą aktualności i rozwijania technologii w najbliższych latach. Najnowszy produkt ERP Comarchu spełnia te kryteria – mówi Tomasz Socha, Dyrektor Zarządzający T2S.

Comarch ALTUM jest dostępny na polskim rynku od maja br. To nowoczesna i innowacyjna platforma ERP, na bazie której można stworzyć narzędzie w pełni dopasowane i zawsze gotowe na rozbudowę, rozwój czy modyfikację. Najważniejszymi wyróżnikami Comarch ALTUM są wbudowane narzędzia analityczne Business Intelligence oraz silnik Workflow, pozwalający na modelowanie i automatyzację procesów biznesowych.

Comarch ALTUM miał stwarzać zupełnie nowe możliwości wykorzystania systemów ERP, nie do uzyskania dostępnymi na rynku narzędziami wspierającymi zarządzanie. Wybór Comarch ALTUM przez Polskie Zdroje to sygnał, że nasz produkt odpowiada na potrzeby rynku. Wybór firmy T2S jest gwarantem wysokiej jakości usług wdrożeniowych dla Klienta. To partner z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie systemów do zarządzania Comarch - mówi Kamil Góral, Product Manager Comarch ALTUM. Polskie Zdroje to jedyna firma z polskim kapitałem, której udało się wejść do ścisłej czołówki rynku butelkowanych wód mineralnych i źródlanych. Dokonała tego z wielokrotnie nagradzaną marką Cisowianka. Dziś Cisowianka jest najlepiej sprzedającą się Polsce butelkowaną wodą mineralną.

T2S jest pierwszym w historii partnerem Comarch wyróżnionym statusem Platynowego Partnera. W zakresie systemów ERP Comarch współpracuje m.in. z: Gino Rossi, Simple Creative Products, Motyl, Apollo Electronics, Wolf Technika Grzewcza, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo Handlowa, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top