loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Comarch podpisał umowę na dostawę i wdrożenie systemu ERP Comarch Egeria w ENERGA Kogeneracja Sp. z o.o.. Projekt obejmie wszystkie kluczowe obszary funkcjonowania przedsiębiorstwa.
 
Wdrożenie w ENERGA Kogeneracja Sp. z o.o. to kolejny kontrakt w przedsiębiorstwach branży utilities jaki realizuje Comarch. Wdrożenie nowoczesnego systemu pozwoli na efektywniejsze zarządzanie poprzez szybszy dostęp do bieżącej informacji o stanie przedsiębiorstwa – mówi Tomasz Nakonieczny, dyrektor gdańskiego oddziału Comarch.
Pakiet rozwiązań Comarch Utilities jest od prawie 10 lat obecny na polskim rynku. Obecnie dostępna funkcjonalność jest bardzo dobrze oceniana przez klientów, co potwierdzają kolejne podpisywane umowy

Zdaniem Prezesa ENERGA Kogeneracja Sp. z o.o. wdrożenie systemu ERP zdecydowanie poprawi organizację pracy i efektywność prowadzonej działalności gospodarczej.
Oprócz oczywistych korzyści wynikających z poprawy obiegu informacji spodziewam się również wymiernych oszczędności w zakresie kosztów remontów i logistyki – dodaje prezes elbląskiej ENERGA Kogeneracja Sp.z o.o. Jacek Garbol.
Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top