loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Gazela Biznesu z systemem ERP Comarch Altum

Firma ASCOMP SA laureat prestiżowej nagrody Gazele Biznesu działająca w branży teleinformatycznej pracuje na elastycznej i nowoczesnej platformie ERP Comarch ALTUM. Wdrożenie zakończyło się sukcesem potwierdzonym referencjami klienta.
 
W czerwcu 2009 roku ASCOMP podjął decyzję o wyborze platformy Comarch ALTUM, która miała zastąpić dotychczas wykorzystywany w firmie system. Proces implementacji prowadzony przez ALPOL – rozwiązania informatyczne, jednego z pierwszych Partnerów sprzedających i wdrażających najnowszy system ERP firmy Comarch, rozpoczął się w lipcu 2009 roku, a już w październiku przedsiębiorstwo rozpoczęło pracę na nowym systemie.

Wdrożenie objęło wszystkie kluczowe obszary działalności firmy ASCOMP, m.in. zarządzania oraz wsparcia sprzedaży, realizacji i rozliczenia kontraktów, obsługi zleceń wewnętrznych oraz analiz i raportowania. Możliwości dostępnego w Comarch ALTUM narzędzia CRM zostały przystosowane do specyficznych potrzeb klienta przez firmę wdrażającą. Oprogramowanie działa na 40 stanowiskach komputerowych.
Platforma Comarch ALTUM umożliwia modelowanie prowadzonych przez firmę procesów biznesowych, a tym samym ich automatyzację i usprawnienie. Zakończenie wdrożenia usprawniło obieg informacji pomiędzy działami firmy oraz dało pełniejszy obraz prowadzonych tematów handlowych. Na szczególne wyróżnienie zasługuje elastyczność modułu raportowania – Business Intelligence – podkreśla Marta Szymowska, Wiceprezes ASCOMP.
Istniejąca od ponad 20 lat krakowska firma ASCOMP jest integratorem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i transmisji danych. Dostarcza profesjonalne usługi doradcze, integracyjne i wdrożeniowe dla strategicznych przedsiębiorstw polskiej gospodarki.


Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top