loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP IFS Applications został wybrany przez armię USA jako system wspierający produkcję, obsługę techniczną, naprawy i remonty (usługi MRO) w wojskach lądowych. W ramach realizacji programu modernizacji logistyki amerykańskich sił zbrojnych (LMP – Logistics Modernization Program) IFS Applications zostanie wdrożony we wszystkich magazynach, składach oraz podległych zakładach produkcyjnych.
 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 
 
Podstawowa umowa między reprezentującym amerykańską armię dowództwem materiałowym (AMC - Army Material Command – odpowiednik polskiego Inspektoratu Wsparcia dla Wojsk Lądowych) a spółką IFS North America określa plany i opcje zakupu komponentów systemu ERP IFS Applications i powiązanych z wdrożeniem usług w okresie pięciu lat o łącznej wartości do 9,9 mln USD.

Dowództwo AMC, wraz z podległymi jednostkami, zajmuje się produkcją i usługami z zakresu obsługi technicznej, napraw i remontów (MRO), dorównując pod względem wyników finansowych przedsiębiorstwom z listy Fortune 100. Realizuje bardzo szeroki zakres zadań, które rzadko wykonywane są przez pojedynczą firmę komercyjną. W związku ze specyfiką organizacji amerykańskiej armii jednym z najważniejszych kryteriów wyboru systemu wspierającego zarządzanie była elastyczność IFS Applications, a także możliwość przystosowania rozwiązania do wielu działań z zakresu produkcji, obsługi, napraw i remontów (MRO). Zadaniem wdrożonego systemu ERP stanie się podniesienie wydajności napraw uzbrojenia i sprzętu wojskowego, takiego jak pojazdy, systemy rakietowe i radarowe, silniki, systemy transmisji oraz samoloty i śmigłowce używane w operacjach wojskowych.
Firma IFS jest dumna, że może dostarczyć armii Stanów Zjednoczonych najlepszą funkcjonalność MRO oraz produkcyjną. Tym bardziej, że nie ulega wątpliwości, że armia zarządza rozbudowaną i stawiającą bardzo wysokie wymogi siecią zakładów naprawczych i remontowych – mówi Cindy Jaudon, Prezes i CEO IFS North America. Biorąc pod uwagę wyzwania, przed jakimi staje nasze wojsko, istnieje jasna potrzeba, aby osiągać więcej przy mniejszych nakładach. IFS Applications stanowi idealne narzędzie do tego, by w pełni wykorzystać potencjał zakładów naprawczych, części zamiennych oraz powiązanej z tym działalności produkcyjnej.
Armia Stanów Zjednoczonych zamierza rozpocząć wdrożenie IFS Applications od jednostki Corpus Christi Army Depot. W kolejnych etapach proces wdrożenia odbędzie się w Rock Island Arsenal i Joint Technology and Manufacturing Center w Watervliet Arsenal. Dodatkowe zakłady objęte projektem to: Anniston, Red River, Tobyhanna, Letterkenny i Sierra. W kolejnej fazie, zaplanowanej na 2014 r., IFS Applications trafi do należących do armii zakładów produkujących amunicję.

Lotnictwo i obrona to dla firmy IFS jeden z docelowych sektorów. IFS Applications oferuje w standardzie zaawansowaną funkcjonalność, która spełnia wysokie wymagania sił zbrojnych. W pełni zintegrowane mechanizmy MRO, logistyka bazująca na wydajności (Performance Based Logistics - PBL), zarządzanie projektami, zarządzanie flotą, zarządzanie łańcuchem dostaw oraz inne komponenty IFS Applications pomagają utrzymywać i zapewniać gotowość bojową uzbrojenia i sprzętu wojskowego.

IFS dostarcza także dopasowane do potrzeb branży rozwiązania spełniające wysokie wymagania produkcji w przemyśle obronnym. Wspomagają one projektowanie, produkcję, a także bieżącą logistykę uzbrojenia i sprzętu wojskowego oraz wsparcia technicznego powyższych procesów w całym okresie jego eksploatacji.

Klientami firmy IFS w sektorze lotnictwa i obrony są organizacje podległe między innymi ministerstwom obrony USA, Wielkiej Brytanii i Norwegii oraz konsorcjum Eurofighter. Rozwiązania MRO wykorzystują również takie firmy, jak Finnair, Bristow Helicopters, Aero-Dienst GmbH, Hawker Pacific, Jet Turbine Services oraz rosyjskie VARZ-400. Ponadto firma IFS dostarcza rozwiązania dla wiodących producentów uzbrojenia i sprzętu wojskowego, takich jak Lockheed Martin, General Dynamics, BAE Systems, Saab Aerosystems oraz GE Aircraft Engines.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top