loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

BCC wdraża system ERP w Grupie Animex

Lider rynku mięsnego w Polsce, Grupa Animex rozpoczyna kompleksowe wdrożenie systemu SAP. Prowadzone przez BCC przedsięwzięcie jest zaplanowane na najbliższe dwa lata i obejmie całą grupę kapitałową. Jest to jeden z największych projektów ERP realizowanych obecnie w Polsce.
 
System SAP ERP w Grupie Animex będzie wspierać zarządzanie finansami, środkami trwałymi, kontroling, gospodarkę materiałową i magazynową oraz sprzedaż i dystrybucję. Ponadto firma skorzysta z narzędzi do konsolidacji wyników finansowych grupy. Konsultanci BCC przygotują również platformę integracyjną opartą na technologii SAP PI (Process Integration), łączącą z SAP kilkanaście innych aplikacji.

Grupa ANIMEX to kolejna wiodąca firma z sektora spożywczego, która wybrała BCC jako partnera wdrożeniowego SAP. Wśród klientów BCC są już producenci słodyczy, mrożonek, wyrobów mięsnych, napojów bezalkoholowych, piwa i alkoholi, herbaty i kawy, cukru a także producenci wyrobów mleczarskich, w tym serów i jogurtów. Od 2003 r. BCC posiada status Partnera Dedykowanego SAP dla branży spożywczej.

Źródło: www.bcc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top