loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

MIRBUD wdroży system ERP

Intelligence_logoMIRBUD SA rozpoczyna jedno z najbardziej kompleksowych wdrożeń rozwiązania SAP w branży budowlanej w Polsce. Partnerem Mirbudu w tym przedsięwzięciu jest itelligence. Projekt rozpocznie się w kwietniu etapem analizy przedwdrożeniowej. Wdrożenie obejmie dwie spółki grupy Mirbud – MIRBUD SA i JHM DEVELOPMENT.

Mirbud SA skorzysta m.in. z zaawansowanego obszaru SAP Project System (SAP PS - Zarządzanie projektami i przedsięwzięciami). Obszar ten obejmie kluczową działalność obydwu spółek grupy - MIRBUD SA i JHM Development. SAP Project System wesprze proces harmonogramowania inwestycji, planowania kosztów i zasobów, jak również rozliczania rzeczywistych budżetów inwestycji.

Dzięki rozwiązaniu SAP CRM (Zarządzanie relacjami z klientami), Mirbud będzie miał możliwość monitorowania kontaktów z inwestorami i podwykonawcami, a także uzyska wsparcie sprzedaży mieszkań i rozliczeń ratalnych z kupującymi.

Nowy system zapewni Grupie także sprawozdawczość skonsolidowaną oraz możliwość rozliczania spółek wg standardów MSR.

Projekt wdrożeniowy jest jednym z najbardziej kompleksowych w branży budowlanej w Polsce. Poza obszarami SAP PS i SAP CRM, wdrożenie obejmie także obszary rachunkowości finansowej (FI), controllingu (CO), sprzedaży i dystrybucji (SD), gospodarki materiałowej (MM), zarządzania kapitałem ludzkim (HCM). W pierwszym etapie projekt zakłada wykonanie analizy przedwdrożeniowej precyzującej architekturę rozwiązania oraz koncepcje obsługi działalności budowlanej w firmie.
Wybraliśmy rozwiązanie SAP, ponieważ szczególnie ważne jest dla nas śledzenie zaawansowania naszych inwestycji w powiązaniu z kosztami i zasobami, a SAP daje nam możliwości wykonywania takich przekrojowych analiz. Szukając partnera wdrożeniowego, zwróciliśmy się do itelligence ze względu na największe doświadczenie tego partnera SAP w branży budowlanej. Przy tak obszernym projekcie, jaki mamy przed sobą, chcieliśmy korzystać ze sprawdzonych dostawców i systemów. - mówi Jerzy Mirgos Dyrektor Generalny MIRBUD S.A.
Podpisując umowę z Mirbudem, itelligence potwierdziło swoją rolę niekwestionowanego lidera rozwiązań SAP dla budownictwa na polskim rynku. Sektor budowlany jest od lat wpisany w naszą strategię rozwoju, dlatego bardzo mnie cieszy fakt, że po trudniejszym dla tej branży zeszłym roku, inwestycje w IT zaczynają wracać do poziomu sprzed spowolnienia gospodarczego. Mirbud SA, jako jedna z głównych polskich firm budowlanych, jest tego najlepszym przykładem. - mówi Krzysztof Witczak, Dyrektor Sprzedaży, Członek Zarządu itelligence Sp. z o.o.
iteligence jest wiodącym dostawcą rozwiązań SAP dla budownictwa w Polsce. Do grona klientów firmy należą m.in. Budimex SA, Elektromontaż Poznań SA, Grupa Ożarów, Cementownia Warta SA. itelligence oferuje także prekonfigurowane rozwiązanie branżowe it.construction, oparte o SAP Business All-In-One, przeznaczonego dla średniej wielkości firm budowlanych.

Źródło: www.itelligence.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top