loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

W związku z dynamiczny rozwojem ekoDecor, firma podjęła decyzję o wdrożeniu zintegrowanego systemu informatycznego, wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Po analizie dostępnego na rynku oprogramowania ERP, wybór padł na wielomodułowy Comarch CDN XL.
Eden Technology przeprowadziła analizę przedwdrożeniową, definiując potrzeby i oczekiwania ekoDekor, dzięki czemu wdrożenie systemu przebiegło sprawnie i zgodnie z przyjętym harmonogramem.
Dzięki rozbudowanym funkcjonalnościom, Comarch CDN XL zapewnia pełne wsparcie i automatyzacje procesów biznesowych w naszym przedsiębiorstwie. Firma wdrażająca – Eden Technology wykazała się fachowością oraz wysokim poziomem merytorycznym w zakresie znajomości systemu. Na uwagę zasługuje również indywidualne podejście do klienta, dzięki któremu możemy liczyć na rozwiązania dedykowane, przygotowane wyłącznie dla nas – mówi Michał Kiersnowski, właściciel ekoDecor.
ekoDecor korzysta z modułów systemu Comarch CDN XL: Administracja, Sprzedaż, Księgowość, Środki Trwałe, Zamówienia oraz Kadry i Płace.

Od ponad 10 lat ekoDecor działa na rynku materiałów dekoracyjnych. Firma produkuje: płynne tapety, tynk japoński, ekoAcoustic, ściany retro oraz DecoChips. Nowoczesny zakład, wyposażony w funkcjonalny park maszynowy, mieści się w Skarżysku-Kamiennej.

Eden Technology od 11 lat specjalizuje się w tworzeniu i implementacji systemów informatycznych. Firma wdrożyła systemy ERP, oferowane przez Comarch, w ponad 200 przedsiębiorstwach.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top