loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

CROSS JEANSWEAR CO.Z ASSECO WAPRO

Asseco Business Solutions, firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw, zakończyła wdrożenie systemów marki Asseco WAPRO - WF-Mag w wariancie Prestiż Plus dla firmy Cross Poland Sp. z o.o. Projekt objął m.in. takie obszary, jak zaopatrzenie oddziałów, sklepów, mobilnych handlowców oraz dystrybucję towarów.
 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 
Proces implementacji dotyczył oddziału centralnego firmy, jak również kilkunastu oddziałów Cross znajdujących się w różnych lokalizacjach oraz sklepów realizujących sprzedaż detaliczną.

Celem wdrożenia było uruchomienie nowoczesnego, uniwersalnego systemu informatycznego, który efektywnie wspomógłby takie obszary jak zaopatrzenie oddziałów, sklepów, mobilnych handlowców oraz dystrybucji towarów. Wdrożenie objęło program Sprzedaż i magazyn WF-Mag PRESTIŻ PLUS - który wsparł obszar gospodarki magazynowej, zamówień oraz sprzedaży. Dalsze plany obejmują rozwiązanie Mistral – będące internetowym systemem transakcyjnym dla przedsiębiorstw w sektorze B2B.

Proces implementacji dotyczył kilkunastu oddziałów Cross znajdujących się w różnych lokalizacjach. Wśród nich znalazł się oddział centralny, który zarządza całą logistyką dostaw i posiada kilkadziesiąt stanowisk obsługujących magazyny outletowe oraz agencyjne. Ponadto wdrożenie objęło oddziały terenowe pracujące zdalnie oraz sklepy realizujące sprzedaż detaliczną.

Cross Jeanswear Co. jest wiodącym międzynarodowym producentem odzieży. Firma posiada w Polsce kilkanaście oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju - głównie w centrach handlowych, odziały sprzedaży hurtowej oraz sklepy sprzedaży detalicznej.
Dzięki wdrożeniu oprogramowania Asseco WAPRO Cross Jeanswear Co. uzyskał jednolity, spójny, system, który pozwala w zdecydowanie lepszy sposób od dotychczasowych rozwiązań realizować cele sprzedażowe na terenie kraju, umożliwiając szybką ocenę bieżącej sytuacji firmy, nadzór nad kosztami czy pracą przedstawicieli handlowych – powiedział Przemysław Madejski – Chief Information Officer w Cross Poland Sp. z o.o.
Źródło: www.assecobs.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top