loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Zakładzie Metalowo-Kotlarskim SAS z systemem ERP

Zakład Metalowo-Kotlarski SAS, producent nowoczesnych kotłów grzewczych, zdecydował się na wdrożenie systemu ERP – Comarch CDN XL. Umowę na zakup i wdrożenie systemu podpisano z firmą Centrum Systemów Komputerowych ZETO SA z Kielc, która jest Partnerem Comarch na terenie województwa świętokrzyskiego.
Zakład Metalowo-Kotlarski SAS wybrał Comarch CDN XL w celu usprawnienia procesów produkcyjnych, sprzedaży i serwisu urządzeń. Wdrożone będą także moduły do obsługi księgowości oraz kadr i płac, dzięki czemu cała firma zostanie objęta wspólnym zintegrowanym rozwiązaniem informatycznym.

System ERP Comarch CDN XL ma również na celu zoptymalizowanie procesów produkcyjnych, zarządzania zasobami firmy oraz kontroli kosztów, m.in. poprzez wielowymiarowe analizy danych przygotowane dzięki narzędziom Business Intelligence.

Zakład Metalowo-Kotlarski SAS sprzedaje swoje produkty poprzez rozbudowaną sieć dystrybutorów w całej Polsce i zagranicą. Wdrożenie modułu Pulpit Kontrahenta do zdalnej obsługi sieci sprzedaży, pozwoli na zautomatyzowanie procesu sprzedaży, dając dystrybutorom możliwość składania zamówień, sprawdzania stanu ich realizacji oraz kontroli rozliczeń finansowych przez przeglądarkę internetową. Dzięki systemowi ECOD, firma będzie miała możliwość elektronicznej wymiany dokumentów ze swoimi kontrahentami.

Comarch CDN XL usprawni również pracę działu serwisu oraz wspomoże zarządzanie zapasami części, zamiennych, dzięki analizie informacji o najczęstszych przyczynach awarii, jak również ułatwi planowanie i rozliczanie pracy serwisantów.

Na potrzeby nowego systemu informatycznego firma zdecydowała się na rozbudowę infrastruktury informatycznej poprzez zakup serwerów IBM. Uruchomienie systemu jest zaplanowane na wrzesień 2010 roku.

Zakład Metalowo-Kotlarski SAS z Buska-Zdroju od ponad 30 lat zajmuje się produkcją kotłów grzewczych. W ofercie firmy znajdują się zarówno kotły tradycyjne, przystosowane do spalania węgla oraz drewna opałowego, jak i nowoczesne, wielodobowe kotły automatyczne.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top