loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Grupa Nowy Styl, wiodący producent mebli biurowych na rynku europejskim oraz krzeseł stadionowych m.in. na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w RPA, wdrożyła system ERP – IFS Applications w swojej spółce we Francji. Rozwiązanie obejmuje obszar dystrybucji i finansów. Liczba użytkowników systemu ERP w firmie wzrosła do 950. Wdrożenie w spółce we Francji, będącej średniej wielkości podmiotem dystrybucyjnym w Grupie Nowy Styl, udowodniło że IFS Applications będzie zaimplementowany we wszystkich spółkach jako standard ERP.
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
Wdrożenie systemu IFS Applications w spółce Nowy Styl France S.A.S. ma ułatwić zarządzanie całą organizacją, w skład której wchodzi obecnie kilkanaście spółek działających w 11 krajach. Celem tego przedsięwzięcia jest zwiększenie efektywności operacyjnej firmy, a w szczególności uproszczenie łańcucha dostaw, usprawnienie procesu obsługi klientów, skrócenie czasu realizacji zamówień oraz możliwość realizacji korporacyjnego controllingu i księgowości.

System IFS Applications wspomaga zarządzanie w Grupie Nowy Styl w Polsce już od ponad 10 lat, obejmując wszystkie obszary działalności firmy, między innymi produkcję, dystrybucję i finanse. Dynamiczny rozwój Grupy i liczne zmiany strukturalne sprawiły, że w 2006 roku podpisano z firmą IFS kolejną umowę. Rozwiązaniem IFS Applications objęto także spółki firmy na Ukrainie, w Słowacji i Rosji. Ponadto, w ramach umowy wdrożono nowe komponenty IFS Applications, takie jak IFS Produkcja Powtarzalna oraz IFS Harmonogramy Zakupów i IFS Harmonogramy Sprzedaży.

Na początku 2009 roku Zarząd Grupy Nowy Styl podjął decyzję o wdrożeniu rozwiązań stosowanych w Polsce w swoich spółkach w Europie Zachodniej: we Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii.
Firma dąży do tego, aby działać jak jeden organizm biznesowy bez względu na prawną odrębność poszczególnych spółek i rozproszenie geograficzne. Zintegrowane i standardowe ERP w Grupie to konieczna infrastruktura, w której umieścimy optymalne dla firmy procesy. Wdrożenie IFS Applications w spółkach dystrybucyjnych w Europie Zachodniej to nie tylko transfer zaawansowanych technologii informatycznych zaimplementowanych wcześniej w Polsce, a przede wszystkim poszukiwanie optymalizacji procesów biznesowych w ramach całej Grupy z pomocą IT – mówi Rafał Chwast, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Finansowy oraz odpowiedzialny za IT w firmie.
Systemy ERP, takie jak IFS Applications, przyczyniają się do optymalizacji działalności operacyjnej międzynarodowych wieloddziałowych przedsiębiorstw, pozwalają zmniejszyć koszty i zwiększyć precyzję procesu sprzedażowego, zapewniając tym samym lepszą obsługę klientów – mówi Marcin Taranek, Prezes Zarządu IFS CEE.
W Polsce z rozwiązania IFS Applications korzysta kilkanaście firm meblarskich, m.in.: PROFIm Sp. z o.o., SITS Sp. z o.o., Com.40 Limited Sp. z o.o., PPHU Correct Sp. z o.o. i Paged Meble SA.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top