loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Beijer Electronics, wiodący dostawca zaawansowanych technologii w automatyce przemysłowej i rozwiązań komunikacyjnych, wybrał system ERP IFS Applications w celu poprawy i standaryzacji procesów biznesowych w ramach grupy. Kontrakt obejmuje licencje na oprogramowanie i usługi.
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


IFS wdroży w firmie Beijer Electronics rozwiązanie IFS Applications dla sektora zaawansowanych technologii. Pierwszy etap projektu już się rozpoczął, a tymczasem firma Beijer Electronics zdecydowała się wdrożyć system w ramach całej grupy. Rozwiązanie obejmuje komponenty systemu ERP dotyczące finansów, dystrybucji, produkcji, zarządzania kontaktami z klientami (CRM), zarządzania dokumentami i projektami oraz e-biznesu. Firma Beijer Electronics wybrała IFS Applications po zbadaniu rynku pod kątem dostępności elastycznych, przyjaznych użytkownikowi i skalowalnych aplikacji biznesowych, które mogłyby wesprzeć plany rozwoju firmy. System ERP zostanie wdrożony etapami i stanie się wspólną platformą obsługującą firmowe procesy.
Mamy duże plany w zakresie organicznego wzrostu, geograficznej ekspansji i opracowywania produktów odpowiadających potrzebom rynku. Aby osiągnąć te cele w sposób kontrolowany i efektywny, potrzebujemy nowoczesnej platformy biznesowej, z której będzie korzystała cała nasza grupa – powiedział Fredrik Jönsson, dyrektor generalny Beijer Electronics. Oczekujemy, że wiedza firmy IFS na temat najlepszych praktyk branżowych pomoże polepszyć jakość i wydajność naszych procesów biznesowych i zapewni stabilny wzrost.
Skupienie uwagi na wybranych branżach jest kluczem, który pozwala nam oferować najwyższej klasy rozwiązania branżowe klientom z całego świata – powiedział Glenn Arnesen, dyrektor zarządzający IFS Scandinavia. Decyzja firmy Beijer Electronics potwierdza słuszność naszej strategii i wzmacnia naszą pozycję wiodącego, globalnego dostawcy rozwiązań dla sektora zaawansowanych technologii.
Firma IFS planuje zakończyć projekt w drugim kwartale 2011 r.

Sektor zaawansowanych technologii jest dla IFS jednym z docelowych sektorów. IFS oferuje branżowe rozwiązania dla przedsiębiorstw z sektora sprzętu elektronicznego, części elektronicznych i półprzewodników. Rozwiązania te wspierają wszystkie procesy biznesowe – od projektowania i produkcji mieszanej po wsparcie posprzedażowe i zarządzanie gwarancjami. Do klientów IFS z sektora zaawansowanych technologii należą takie firmy, jak Rockwell Automation, NEC Philips Unified Solutions, NEC, Eltek, PartnerTech, Kitron, maxon motor i Olympus Optical.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top