loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

KEA Usługi Poligraficzne z systemem ERP Microsoft Dynamics

itintegro logo2015Na początku lipca oddział wrocławski IT.integro uruchomił system ERP Microsoft Dynamics NAV w firmie KEA Spółka Jawna Irena & Bogdan Baszak – Usługi Poligraficzne. Zakres wdrożenia został podzielony na 2 etapy. Na rok 2010 zaplanowano wdrożenie systemu w zakresie obsługi podstawowych procesów biznesowych związanych z zakupami, produkcją, sprzedażą, księgowością i raportowaniem. W drugim etapie zaplanowano wdrożenie branżowego rozwiązania dla poligrafii zbudowanego w oparciu o system ERP firmy Microsoft.
Elementem wyróżniającym to wdrożenie jest uruchomienie funkcjonalności Magazynu Wysokiego Składowania. Co ciekawe, firma zdecydowała się na wersję zaawansowaną licencji, która obsługuje pełne planowanie przestrzeni magazynowej poprzez kody kreskowe, użycie skanerów i wózków widłowych, zarządzania partią oraz pełnego etykietowania zapasów. Dzięki temu KEA może w znaczący sposób poprawić efektywność wykorzystania nowej hali magazynowej mieszczącej 3.200 miejsc paletowych.

Dodatkowo profesjonaliści z firmy IT.integro wdrożyli funkcjonalność budżetowania sprzedaży z takimi usprawnieniami jak powiadamianie sprzedawców o przeterminowanych płatnościach czy możliwość rozliczania bonusów poprzez korekty zbiorcze sprzedaży.

Od strony zarządzania kosztami firma KEA zdecydowała się na automatyczne rozliczanie kosztów farb i lakierów na podstawie zlecenia produkcyjnego oraz usprawnienia w rozliczaniu kontraktów na zakup surowców wraz z uwzględnieniem kalendarza dostaw.

Przedsiębiorstwo KEA powstało w 1990 roku w odpowiedzi na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku, poszukującego nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie usług poligraficznych. Wśród Klientów są międzynarodowe koncerny m.in. z branż: farmaceutycznej, spożywczej, kosmetycznej, chemicznej oraz elektronicznej. Oferta firmy obejmuje opracowanie oraz produkcję opakowań, ulotek oraz różnego typu wydawnictw. W roku 1998, jako jeden z pierwszych zakładów poligraficznych w Polsce, firma wdrożyła System Zarządzania Jakością, funkcjonujący dziś jako Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem według norm ISO 9001:2008 i ISO 14001:2005. Obecnie KEA zatrudnia ponad 120-osobowy zespół specjalistów, który stale podnosi swoje kwalifikacje.

Źródło: www.it.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top