loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Inter Metal robi 7milowy krok w kierunku systemu ERP

Inter Metal, producent i dostawca systemów bezpieczeństwa ruchu drogowego, wybrał 7milowego z Grupy BCC do przeprowadzenia kompleksowego wdrożenia systemu ERP
firmy SAP.
Wybraliśmy 7milowego jako wykonawcę projektu z uwagi na oferowane rozwiązanie: SPRINT – gotowy system SAP. Oczywiście pewne procesy wymagają dostosowania do naszej specyfiki, jednak w ogólnym podsumowaniu znacznie skracamy czas projektu oraz korzystamy ze sprawdzonych standardów zarządzania – mówi Zdzisław Wiśniowski, Wiceprezes Zarządu w Inter Metal. Istotnym argumentem przemawiającym na korzyść 7milowego był również potencjał i doświadczenie Grupy BCC. Sami działamy w grupie kapitałowej, więc doskonale rozumiemy znaczenie tego elementu.
Wdrożenie SPRINT rozpoczęło się w lipcu br. W ramach przedsięwzięcia konsultanci 7milowy uruchomią funkcjonalności SAP w zakresie finansów, kontrolingu, gospodarki materiałowej, sprzedaży i dystrybucji oraz planowania produkcji.

Ze względu na specyfikę działalności Inter Metal, 7milowy uwzględni w projekcie specyficzne wymagania w zakresie zarządzania surowcami powierzonymi oraz raportowania dla zagranicznego udziałowca – Grupy Outimex.

Z funkcjonalności SAP w SPRINT będzie korzystać ponad 20 pracowników Inter Metal. Start systemu jest przewidziany na styczeń 2011 r.

Inter Metal jest kolejnym klientem 7milowego z branży przetwórstwa metali. 7milowy przeprowadził już wdrożenia SAP m.in. w Energoinstalu - u jednego z najnowocześniejszych w Europie producentów kotłów energetycznych oraz w firmie Teleskop zajmującej się obróbką mechaniczną wyrobów metalowych i montażem konstrukcji stalowych.

Źródło: www.7milowy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top