loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Eco-Wind Construction S.A., jeden z czołowych polskich deweloperów farm elektrowni wiatrowych, wdrożył system ERP Comarch CDN XL. Implementację systemu przeprowadził Partner Comarch – firma Eden Technology.
Dynamiczny rozwój firmy Eco-Wind Construction S.A. wymagał zastosowania nowoczesnych rozwiązań usprawniających zarządzanie całym przedsiębiorstwem. Po analizie dostępnego na rynku oprogramowania ERP, wybór padł na wielomodułowy Comarch CDN XL.
System Comarch CDN XL to narzędzie, które zapewnia wsparcie procesów zarządczych. Jego rozbudowane funkcjonalności możemy w pełni dopasować do naszej działalności. Firma Eden Technology dokonała analizy naszych potrzeb i oczekiwań, następnie zaimplementowała Comarch CDN XL w sposób sprawny i zgodny z przyjętym planem – mówi Michał Łosiński, dyrektor finansowy w Eco-Wind Construction S.A.
Wdrożone zostały moduły Comarch CDN XL: Administracja, Sprzedaż, Księgowość, Środki Trwałe, Analizy oraz Business Intelligence.

Eco-Wind Construction S.A. jest jednym z wiodących podmiotów w zakresie przygotowywania projektów farm wiatrowych o dużej skali w Polsce. Firma zajmuje się również kompleksową realizacją inwestycji z organizacją finansowania włącznie, a także oferuje usługi zarządzania i eksploatacji farm wiatrowych. Aktywne portfolio spółki zawiera 24 projekty farm wiatrowych, na łączną przyznaną moc przyłączeniową ponad 800 MW.

Eden Technology od 11 lat specjalizuje się w tworzeniu i implementacji systemów informatycznych. Firma wdrożyła systemy ERP, oferowane przez Comarch, w ponad 200 przedsiębiorstwach.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top