loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma doradcza BTS stawia na system ERP Maconomy

Międzynarodowa firma konsultingowa BTS zdecydowała się wdrożyć system ERP Maconomy – X1, w celu zwiększenia wartości biznesowej całej organizacji, m.in. poprzez usprawnienie zarządzania finansami i koordynacji projektów. Obok wdrożenia kompleksowego systemu wspomagającego zarządzanie, BTS przeprowadzi implementację aplikacji People Planner, ułatwiającej planowanie i prognozowanie wykorzystania zasobów osobowych.
BTS świadczy specjalistyczne usługi konsultingowe w zakresie przywództwa i zarządzania, rozwoju organizacyjnego, zarządzania zmianą i transformacji organizacyjnej. Oferuje dedykowane rozwiązania oparte na symulacjach biznesowych oraz doświadczalnych programach edukacyjnych (Experiential Learning). Strukturę firmy tworzy 25 oddziałów zlokalizowanych na wszystkich kontynentach. W amerykańskim oddziale BTS pracuje 300 konsultantów.

Firma BTS potrzebowała narzędzi do zarządzania zasobami i planowania projektów, które zapewnią dostęp do informacji, analiz i raportów w czasie rzeczywistym. Rozwiązania Maconomy zostały zaprojektowane i ukierunkowane wyłącznie na potrzeby firm usługowych. W przypadku firmy BTS, wspierają proces zarządzania projektami, kalkulacji kosztów i zaawansowanego raportowania działalności, w ramach jednego, zintegrowanego systemu.
Maconomy ma duże doświadczenie i wiedzę na temat branży usług profesjonalnych. Ma to bezpośrednie przełożenie na kształt rozwiązań, które obecnie wprowadzamy – i to zarówno jeśli chodzi o zarządzanie finansami, jak również koordynację działań projektowych. Dzięki temu możliwe stało się zarządzanie projektem, planowanie zasobów, uzyskanie zaawansowanych analiz biznesowych oraz wszystkich procesów back-office przy użyciu tego samego systemu. – mówi Todd Erlich, Chief Operation Officer, BTS USA.
Cieszymy się, że BTS znalazło się w gronie naszych klientów. Wdrażanie rozwiązań Maconomy opiera się na ponad 20-letnim doświadczeniu w zakresie optymalizacji procesów biznesowych firm z sektora usług profesjonalnych. Jesteśmy przekonani, że pomożemy BTS USA usprawnić procesy operacyjne, zarówno w perspektywie obecnych, jak i przyszłych potrzeb. - mówi Steen Andersen, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży i Usług w amerykańskim oddziale Deltek | Maconomy.
System ERP X1 Maconomy w ramach jednego zintegrowanego rozwiązania pozwala na zarządzanie projektami, tworzenie kalkulacji kosztów oraz prowadzenie zaawansowanej sprawozdawczości przedsiębiorstw. System X1 był projektowany, udoskonalany i dostosowywany do potrzeb firm z sektora usług profesjonalnych na podstawie licznych uwag zgłaszanych przez użytkowników rozwiązań.

Źródło: www.todis.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top