loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma doradcza BTS stawia na system ERP Maconomy

Międzynarodowa firma konsultingowa BTS zdecydowała się wdrożyć system ERP Maconomy – X1, w celu zwiększenia wartości biznesowej całej organizacji, m.in. poprzez usprawnienie zarządzania finansami i koordynacji projektów. Obok wdrożenia kompleksowego systemu wspomagającego zarządzanie, BTS przeprowadzi implementację aplikacji People Planner, ułatwiającej planowanie i prognozowanie wykorzystania zasobów osobowych.
BTS świadczy specjalistyczne usługi konsultingowe w zakresie przywództwa i zarządzania, rozwoju organizacyjnego, zarządzania zmianą i transformacji organizacyjnej. Oferuje dedykowane rozwiązania oparte na symulacjach biznesowych oraz doświadczalnych programach edukacyjnych (Experiential Learning). Strukturę firmy tworzy 25 oddziałów zlokalizowanych na wszystkich kontynentach. W amerykańskim oddziale BTS pracuje 300 konsultantów.

Firma BTS potrzebowała narzędzi do zarządzania zasobami i planowania projektów, które zapewnią dostęp do informacji, analiz i raportów w czasie rzeczywistym. Rozwiązania Maconomy zostały zaprojektowane i ukierunkowane wyłącznie na potrzeby firm usługowych. W przypadku firmy BTS, wspierają proces zarządzania projektami, kalkulacji kosztów i zaawansowanego raportowania działalności, w ramach jednego, zintegrowanego systemu.
Maconomy ma duże doświadczenie i wiedzę na temat branży usług profesjonalnych. Ma to bezpośrednie przełożenie na kształt rozwiązań, które obecnie wprowadzamy – i to zarówno jeśli chodzi o zarządzanie finansami, jak również koordynację działań projektowych. Dzięki temu możliwe stało się zarządzanie projektem, planowanie zasobów, uzyskanie zaawansowanych analiz biznesowych oraz wszystkich procesów back-office przy użyciu tego samego systemu. – mówi Todd Erlich, Chief Operation Officer, BTS USA.
Cieszymy się, że BTS znalazło się w gronie naszych klientów. Wdrażanie rozwiązań Maconomy opiera się na ponad 20-letnim doświadczeniu w zakresie optymalizacji procesów biznesowych firm z sektora usług profesjonalnych. Jesteśmy przekonani, że pomożemy BTS USA usprawnić procesy operacyjne, zarówno w perspektywie obecnych, jak i przyszłych potrzeb. - mówi Steen Andersen, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży i Usług w amerykańskim oddziale Deltek | Maconomy.
System ERP X1 Maconomy w ramach jednego zintegrowanego rozwiązania pozwala na zarządzanie projektami, tworzenie kalkulacji kosztów oraz prowadzenie zaawansowanej sprawozdawczości przedsiębiorstw. System X1 był projektowany, udoskonalany i dostosowywany do potrzeb firm z sektora usług profesjonalnych na podstawie licznych uwag zgłaszanych przez użytkowników rozwiązań.

Źródło: www.todis.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top