loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma Streamsoft podpisała umowę na wdrożenie zintegrowanego systemu ERP Streamsoft PRESTIŻ w firmie LOB, która jest liderem rynku zabezpieczeń w Polsce.
LOB S.A. to czołowy producent okuć budowlanych: zamków wierzchnich, zamków wpuszczanych, wkładek bębenkowych, kłódek bębenkowych oraz systemów Master Key. Przez lata produkty firmy LOB milionom Polaków kojarzyły się ze znakiem Yeti.

Historia działalności firmy sięga 1927 roku. Wieloletnie tradycje i doświadczenie w zakresie produkcji zamków, pozwoliły osiągnąć najwyższą jakość oferowanych wyrobów i znacznie poszerzyć asortyment. Obecnie firma dostarcza na rynek krajowy oraz rynki zagraniczne ponad 600 produktów, w tym jest spora grupa takich wyrobów, które posiadają atesty i certyfikaty odporności na włamanie nadane przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie oraz Instytut Techniki Budowlanej w Poznaniu.

System PRESTIŻ zostanie wdrożony we wszystkich obszarach firmy LOB. Szczególnej uwagi projektantów i specjalistów Streamsoft będzie wymagał obszar produkcji - opartej na nowoczesnych technologiach wytwarzania. Zarządzanie i kontrola wszystkich procesów produkcyjnych będzie realizowana w module Zarządzania produkcją systemu ERP PRESTIŻ, który jest w pełni przystosowany do obsługi specyficznych i złożonych procesów, dzięki temu, że został wyposażony w bogaty zestaw funkcjonalności.

Wdrożenie systemu PRESTIŻ zapewni firmie LOB sprawne i skuteczne zarządzanie rozbudowaną siecią sprzedaży, kontrolę nad właściwym doborem dostawców oraz dokonywanie wielowymiarowych analiz dotyczących funkcjonowania firmy.

Źródło: STREAMSOFT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top