loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Worwo kontynuuje rozwój z systemem ERP TETY

Minimalizacja stanów magazynowych i ilości gotówki zamrożonej w towarach to główne korzyści płynące z wdrożenia systemu ERP TETY w Wytwórni Wyrobów Papierowych WORWO.
Ostatnie lata to dla WORWO czas dużych zmian. Dynamiczny rozwój firmy spowodowany przede wszystkim systematycznym wzrostem liczby klientów zarówno na rynku polskim jak i rynkach zagranicznych, pociągnął za sobą zmiany w produkowanym asortymencie. Firma na bieżąco musiała dostosowywać ofertę do potrzeb nabywców, co bezpośrednio wiązało się z unowocześnianiem nie tylko linii produkcyjnych, ale i samych procedur działania.

Po zapoznaniu się z ofertą TETY, Zarząd WORWO zadecydował o implementacji systemu TETA Constellation. Projekt obejmował kompletne wdrożenie modułów: Produkcja.NET, Logistyka.NET, Finanse.NET, Majątek Trwały.NET, Personel.NET, CRM.NET.
W firmach takich jak nasza wszelkie działania podporządkowane są obsłudze procesów produkcyjnych, logistycznych i handlowych. Dlatego istotnym czynnikiem, który zadecydował o wyborze TETA Constellation był moduł TETA Produkcja.NET, który w nowatorski sposób podchodzi do zarządzania procesami produkcyjnymi. – mówi Michał Rymacki, Koordynator wdrożenia ze strony WORWO.
Ponieważ przedsiębiorstwo korzystało wcześniej z systemu TETA Biznes Partner wdrożenie TETA Constellation miało charakter odtworzeniowy stanu obecnego. Firma miała sprecyzowane oczekiwania i potrzeby odnośnie procesów realizowanych przez nowy system. Cały zespół wdrożeniowy i opiekun ze strony TETY dołożyli wszelkich starań by sprostać wymaganiom przedsiębiorstwa.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wdrożenia pakietu TETA Constellation. TETA była otwarta na wszelkie sugestie z naszej strony i wspólnie udało się nam wypracować optymalne dla nas rozwiązanie. Przyjazny i nowoczesny interfejs sprawia, że odczuwamy nie tylko korzyści, ale i satysfakcję z pracy na nowej aplikacji. TETA Constellation pozwala nam nadążać za rozwojem naszej firmy i jej rosnącymi potrzebami. Wdrożenie w WORWO pokazuje, że nie trzeba ponosić wielkich nakładów organizacyjnych i finansowych, aby wdrożyć nowoczesny system ERP, który będzie optymalnie zarządzał całą firmą i z którego będą zadowoleni pracownicy. – podkreśla Piotr Bieńkowski, Prezes Wytwórni Wyrobów Papierowych WORWO.
Źródło: TETA

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top