loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Novatek Polska, spółka filialna rosyjskiego Novateku, który jest drugim co do wielkości, potentatem gazowym w Rosji i zarazem jednym z największych na świecie producentów gazu ziemnego, podpisała umowę na zakup i wdrożenie zintegrowanego systemu ERP Streamsoft PRESTIŻ.
Od momentu powstania w 1994 roku, Novatek zajmuje się poszukiwaniem, wydobyciem i przetwórstwem gazu ziemnego oraz ciekłych węglowodorów. Złoża koncernu znajdują się na terytorium Jamalsko - Nenetskiego Okręgu Autonomicznego na Syberii Zachodniej. To właśnie z tego okręgu pochodzi ponad 90% całego wydobywanego w Rosji gazu ziemnego i ok. 20% światowego wydobycia gazu.

W związku z dynamicznym rozwojem, Zarząd Spółki Novatek Polska podjął decyzję o wdrożeniu nowoczesnego systemu ERP Streamsoft PRESTIŻ, ponieważ zapewni to realizację strategii firmy, a zwłaszcza tak istotnych jej elementów jak: utrzymanie przewagi konkurencyjnej na rynku oraz zapewnienie niskiego poziomu kosztów produkcji. Dedykowane dla branży petrochemicznej funkcjonalności systemu PRESTIŻ umożliwią Spółce Novatek pełną kontrolę nad realizacją procesów biznesowych, w tym m.in.: globalną kontrolę stanów magazynowych, zarządzanie mieszaniem gazów, monitorowanie jakości i ilości gazu, rozliczenie sprzedaży i dystrybucji gazu.

Producentem zakupionego przez Novatek Polska systemu PRESTIŻ jest Streamsoft - znana ogólnopolska firma, działająca w branży IT od ponad 21 lat. Wdrożenie przeprowadzi Złoty Partner Streamsoft – firma Artex IT, posiadająca wieloletnie doświadczenie w implementacji rozwiązań dla branży petrochemicznej, która została tegorocznym zdobywcą prestiżowego tytułu „Mazowiecka Firma Roku 2010” w kategorii „Informatyka i Telekomunikacja”.

Źródło: STREAMSOFT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top