loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Infor ERP LN zarządza produkcją Ferrari

Infor, wiodący dostawca aplikacji biznesowych, obsługujący ponad 70 000 klientów, ogłosił dzisiaj przedłużenie umowy z firmą Ferrari, która zdecydowała się na migrację swojego systemu opartego na Baan IV do najnowszej wersji Infor ERP LN.
W 1998 Ferrari wdrożyła w swojej fabryce system ERP Baan IV obsługujący główne procesy produkcyjne samochodów sportowych i wyścigowych oraz części zamiennych.

System stał się główną częścią architektury IT Ferrari i przez lata był adaptowany do wymagań biznesowych firmy i integracji z innymi systemami.

W lipcu 2010 roku, po kilku miesiącach analiz i ocen, firma Ferrari zdecydowała się na migrację systemu opartego na Baan IV do najnowszej wersji Infor ERP LN. Projekt migracji ma zakończyć się w lecie 2011 roku.

Infor ERP LN jest dobrze przystosowany do modelu operacyjnego Ferrari, gdyż odznacza się elastycznością i odpowiednią funkcjonalnością - co pozwala na dokładne zaspokojenie potrzeb biznesowych firmy. Rozwiązanie LN jest zaawansowane technologicznie i jako takie jest w stanie obsłużyć niezliczoną ilość złożonych adaptacji wymaganych przez każdego klienta. System usprawnia procesy i wydajność łańcucha logistycznego na wszystkich etapach produkcji w Ferrari.

Infor ERP LN zawiera zestaw różnorodnych funkcji niezbędnych dla spełnienia wymagań firm z produkcją dyskretną i opartą na projekcie. System zapewnia wsparcie we wszystkich obszarach biznesowych, od sprzedaży po produkcję i wdrożenie projektu. Dzięki temu operacje stają się przejrzyste, procesy są zautomatyzowane i sprawnie zarządzane, a informacje strategiczne zyskują transparentność.
Ferrari jest ikoną produkcji, wieloletnim mistrzem w osiąganiu standardów jakości produkcji - mówi Enza Fumarola, wiceprezes Infor ds. sprzedaży rozwiązań ERP w regionie południowego EMEA. Migracja operacji Ferrari do Infor ERP LN i rozszerzenie partnerstwa z Infor pozwoli nam na odegranie dużej roli w dalszym rozwoju biznesu Ferrari, poprzez wsparcie naszego systemu na wszystkich etapach produkcji – od planowania do zarządzania procesami, kosztami i jakością.
Źródlo: www.infor.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top