loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Infor ERP LN zarządza produkcją Ferrari

Infor, wiodący dostawca aplikacji biznesowych, obsługujący ponad 70 000 klientów, ogłosił dzisiaj przedłużenie umowy z firmą Ferrari, która zdecydowała się na migrację swojego systemu opartego na Baan IV do najnowszej wersji Infor ERP LN.
W 1998 Ferrari wdrożyła w swojej fabryce system ERP Baan IV obsługujący główne procesy produkcyjne samochodów sportowych i wyścigowych oraz części zamiennych.

System stał się główną częścią architektury IT Ferrari i przez lata był adaptowany do wymagań biznesowych firmy i integracji z innymi systemami.

W lipcu 2010 roku, po kilku miesiącach analiz i ocen, firma Ferrari zdecydowała się na migrację systemu opartego na Baan IV do najnowszej wersji Infor ERP LN. Projekt migracji ma zakończyć się w lecie 2011 roku.

Infor ERP LN jest dobrze przystosowany do modelu operacyjnego Ferrari, gdyż odznacza się elastycznością i odpowiednią funkcjonalnością - co pozwala na dokładne zaspokojenie potrzeb biznesowych firmy. Rozwiązanie LN jest zaawansowane technologicznie i jako takie jest w stanie obsłużyć niezliczoną ilość złożonych adaptacji wymaganych przez każdego klienta. System usprawnia procesy i wydajność łańcucha logistycznego na wszystkich etapach produkcji w Ferrari.

Infor ERP LN zawiera zestaw różnorodnych funkcji niezbędnych dla spełnienia wymagań firm z produkcją dyskretną i opartą na projekcie. System zapewnia wsparcie we wszystkich obszarach biznesowych, od sprzedaży po produkcję i wdrożenie projektu. Dzięki temu operacje stają się przejrzyste, procesy są zautomatyzowane i sprawnie zarządzane, a informacje strategiczne zyskują transparentność.
Ferrari jest ikoną produkcji, wieloletnim mistrzem w osiąganiu standardów jakości produkcji - mówi Enza Fumarola, wiceprezes Infor ds. sprzedaży rozwiązań ERP w regionie południowego EMEA. Migracja operacji Ferrari do Infor ERP LN i rozszerzenie partnerstwa z Infor pozwoli nam na odegranie dużej roli w dalszym rozwoju biznesu Ferrari, poprzez wsparcie naszego systemu na wszystkich etapach produkcji – od planowania do zarządzania procesami, kosztami i jakością.
Źródlo: www.infor.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top