loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP w 3 miesiące w EcoWipes

EcoWipes, firma z branży kosmetycznej, od stycznia br. pracuje na systemie SAP ERP. Projekt wdrożeniowy, który poprowadziła spółka 7milowy z Grupy BCC, trwał tylko 3 miesiące.
Wyjątkową cechą tego projektu była realizacja prac dla przedsiębiorstwa, które dopiero rozpoczyna działalność produkcyjną i biznesową. Zamodelowanie procesów biznesowych dla nowej firmy i wdrożenie najlepszych praktyk zarządzania w systemie SAP ERP było więc głównym celem wdrożenia.
Wdrożenie systemu w tak krótkim czasie było dużym wyzwaniem dla obu stron. Najbardziej wymagające z naszego punktu widzenia było zaangażowanie pracowników w dwa projekty jednocześnie – rozpoczęcie produkcji i wdrożenie SAP. Z kolei wyzwaniem dla 7milowego była realizacja projektu w młodej organizacji. Dlatego płynne i sprawne ukończenie wdrożenia w zaplanowanym czasie zaledwie 3 miesięcy to duży sukces – mówi Robert Kosyl, Kierownik Projektu wdrożenia SAP po stronie EcoWipes.
W EcoWipes wdrożono SPRINT – system SAP dla firm średniej wielkości – w zakresie finansów, kontrolingu, gospodarki materiałowej, planowania produkcji, sprzedaży i dystrybucji oraz kadr i płac. Obecnie przygotowywany jest do uruchomienia kolejny obszar - gospodarki magazynowej. Spółka korzysta z SAP w modelu outsourcingu. Hosting i administrację systemu zapewnia Centrum Outsourcingowe Grupy BCC.

Źródło: www.7milowy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top