loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Oslo Airport, główne lotnisko w Norwegii, uaktualnia posiadane system ERP IFS Applications w celu zwiększenia przydatności i efektywności systemów informatycznych. Nowe rozwiązanie przyniesie solidne wsparcie potrzebne przy realizacji największego projektu w historii lotniska. Projekt obejmuje rozbudowę − za 12,5 miliarda koron norweskich − w celu obsługi 28 milionów pasażerów rocznie, co stanowi wzrost o 5 milionów.
Plan, zakładający budowę Terminalu 2, został opracowany w 2007 roku w odpowiedzi na coraz większe natężenie ruchu lotniczego oraz liczby pasażerów. W projekcie znajdują się m.in. nowe hale przylotów i odlotów z dodatkowymi stanowiskami odprawy, nowy system bagażowy, 12 nowych punktów kontroli bezpieczeństwa oraz nowy pomost umożliwiający obsługę 11 samolotów jednocześnie. Budżet projektu opiewa na kwotę 12,5 miliarda koron norweskich, a zakończenie prac ma nastąpić w 2017 roku.

Oslo Airport korzysta obecnie z systemu IFS Applications przy zarządzaniu obsługą techniczną i remontami budynku terminalu o powierzchni 148 000 metrów kwadratowych, jak również całej pozostałej infrastruktury technicznej lotniska. Wdrażając najnowszą wersję systemu, Oslo Airport oczekuje poprawy efektywności w trakcie realizacji szerokiego projektu rozbudowy lotniska.
Obecnie rozpoczęliśmy największy projekt rozbudowy od otwarcia lotniska w 1998 roku, co oznacza, że koniecznie musimy zadbać o efektywność naszych pracowników i procesów. Mając do dyspozycji najnowszą wersję IFS Applications, uważamy, że jesteśmy dobrze przygotowani na podjęcie przyszłych wyzwań − mówi Alex Fredsvik reprezentujący Oslo Airport. − Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kierownictwo Oslo Airport postanowiło kontynuować inwestowanie w system IFS Applications. Firma IFS może poszczycić się bogatym doświadczeniem we wspieraniu złożonych procesów obsługi i serwisowania. Cieszymy się, że nasze rozwiązania przyczynią się do zapewnienia efektywności i optymalizacji toku pracy na głównym lotnisku Norwegii − mówi Glenn Arnesen, Prezes IFS Scandinavia.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top