loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Oslo Airport, główne lotnisko w Norwegii, uaktualnia posiadane system ERP IFS Applications w celu zwiększenia przydatności i efektywności systemów informatycznych. Nowe rozwiązanie przyniesie solidne wsparcie potrzebne przy realizacji największego projektu w historii lotniska. Projekt obejmuje rozbudowę − za 12,5 miliarda koron norweskich − w celu obsługi 28 milionów pasażerów rocznie, co stanowi wzrost o 5 milionów.
Plan, zakładający budowę Terminalu 2, został opracowany w 2007 roku w odpowiedzi na coraz większe natężenie ruchu lotniczego oraz liczby pasażerów. W projekcie znajdują się m.in. nowe hale przylotów i odlotów z dodatkowymi stanowiskami odprawy, nowy system bagażowy, 12 nowych punktów kontroli bezpieczeństwa oraz nowy pomost umożliwiający obsługę 11 samolotów jednocześnie. Budżet projektu opiewa na kwotę 12,5 miliarda koron norweskich, a zakończenie prac ma nastąpić w 2017 roku.

Oslo Airport korzysta obecnie z systemu IFS Applications przy zarządzaniu obsługą techniczną i remontami budynku terminalu o powierzchni 148 000 metrów kwadratowych, jak również całej pozostałej infrastruktury technicznej lotniska. Wdrażając najnowszą wersję systemu, Oslo Airport oczekuje poprawy efektywności w trakcie realizacji szerokiego projektu rozbudowy lotniska.
Obecnie rozpoczęliśmy największy projekt rozbudowy od otwarcia lotniska w 1998 roku, co oznacza, że koniecznie musimy zadbać o efektywność naszych pracowników i procesów. Mając do dyspozycji najnowszą wersję IFS Applications, uważamy, że jesteśmy dobrze przygotowani na podjęcie przyszłych wyzwań − mówi Alex Fredsvik reprezentujący Oslo Airport. − Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kierownictwo Oslo Airport postanowiło kontynuować inwestowanie w system IFS Applications. Firma IFS może poszczycić się bogatym doświadczeniem we wspieraniu złożonych procesów obsługi i serwisowania. Cieszymy się, że nasze rozwiązania przyczynią się do zapewnienia efektywności i optymalizacji toku pracy na głównym lotnisku Norwegii − mówi Glenn Arnesen, Prezes IFS Scandinavia.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top