loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Petecki z systemem ERP MAAT

COMPSOFT - ERP, systemy ERPPrzedsiębiorstwo Petecki Investment Sp. z o.o., kolejna ze spółek funkcjonujących w ramach grupy PETECKI, jednego z największych polskich producentów okien i drzwi z PCV oraz aluminium, rozpoczęło wdrożenie pakietu MAAT, zintegrowanego rozwiązania klasy ERP wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem.
Głównym celem wdrożenia oprogramowania firmy COMP Soft jest wprowadzenie jednolitego rozwiązania informatycznego, które skonsoliduje wszystkie spółki funkcjonujące w ramach grupy PETECKI w jedną spójną platformę bazodanową. Z oprogramowania MAAT korzystają już dwie spółki – PPHU „Petecki” i „Petecki” Sp. z o.o.
Wdrożenie w firmie Petecki Investment to kolejny etap projektu realizowanego przez naszą firmę w grupie PETECKI, którego podstawowym zadaniem jest zoptymalizowanie przepływu informacji oraz integracja danych w ramach wszystkich spółek. Wspólne kartoteki kontrahentów i asortymentu, a także w pełni zautomatyzowane przekazywanie dokumentów pomiędzy firmami sprawią, iż wymiana informacji dotyczących zamówienia klienta będzie szybsza i sprawniejsza, przez co skróci się termin realizacji oraz zwiększy przejrzystość danych dotyczących realizowanych zamówień – mówi Grzegorz Batog, szef projektu ze strony COMP Soft.
Dzięki pakietowi MAAT Grupa PETECKI uzyska pełną integrację procesów związanych z obsługą finansów i księgowości, a także obejmujących obszar sprzedaży i dystrybucji, gospodarki materiałowej oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Ponadto dzięki wdrożeniu Grupa PETECKI usprawni przepływ informacji dotyczących obsługi procesów zakupu materiałów poprzez automatyczne zaczytywanie dokumentów PZ oraz faktur zakupu od głównych dostawców bezpośrednio do systemu ERP Do ważnych zadań realizowanych podczas wdrożenia należy również integracja specjalistycznego oprogramowania wspomagające projektowanie okien ROTO Creator oraz ROTO Work z pakietem MAAT. Prace w firmie Petecki Investment rozpoczęły się w lutym, a uruchomienie pełnej funkcjonalności pakietu planowane jest na koniec czerwca 2011 roku.
Wdrożenie w grupie PETECKI to dla COMP Soft bardzo prestiżowy projekt. Mamy już doświadczenie w implementacji naszych rozwiązań wśród polskich producentów okien i drzwi. Dzięki temu możemy łatwo dopasować funkcjonalność pakietu ERP MAAT do specyficznych wymagań klienta, a tym samym zoptymalizować obsługę wszelkich realizowanych procesów w ramach grupy – podsumowuje Grzegorz Batog z COMP Soft.
Źródło: www.compsoft.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top