loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

SAP ERP w VOX Profile

Spółka HICRON podpisała umowę z firmą VOX Profile na dostawę i wdrożenie systemu SAP ERP. Wdrożenie, rozpoczęte analizą procesów biznesowych VOX Profile, obejmie zakresem wszystkie kluczowe obszary funkcjonowania firmy: finanse i rachunkowość, zakupy i zarządzanie magazynem, sprzedaż i dystrybucję, planowanie i realizację produkcji, zarządzanie kadrami.
Celem biznesowym projektu w VOX Profile jest automatyzacja procesów biznesowych realizowanych przez firmę, a także ich optymalizacja dzięki najlepszym praktykom biznesowym zawartym w systemie SAP ERP. Osiągnięcie tego celu jest ściśle związane z realizacją długoterminowej strategii związanej z utrzymaniem wysokiej jakości wyrobów VOX Profile.
Jeśli chodzi o nasze produkty, zawsze stawialiśmy na bezkonkurencyjność i najlepszą jakość. Aby osiągnąć jeszcze wyższe standardy, zdecydowaliśmy się na wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego. Wybraliśmy SAP ERP, gdyż nie chcemy korzystać z półśrodków, a najlepszych i sprawdzonych rozwiązań, także w sferze IT.” – mówi Grzegorz Łuczak, Wspólnik Komandytariusz Profile VOX.
Zakres projektu obejmie następujące moduły SAP ERP: finanse (FI), controlling (CO), gospodarka materiałowa (MM), zarządzanie magazynem (WM), sprzedaż i dystrybucja (SD), produkcja i jej planowanie (PP), a także zarządzanie kadrami. Oprócz standardowych funkcjonalności systemu SAP wdrażanych w VOX Profile, konsultanci HICRON wdrożą rozwiązanie EDI służące do elektronicznej wymiany danych i SAP Workflow. Konsultanci HICRON przeprowadzą także integrację systemu SAP ERP z rozwiązaniem do sprzedaży mobilnej. Rozpoczęcie pracy w systemie SAP przewidziane jest na początek trzeciego kwartału 2011r. Projekt zostanie zrealizowany w oparciu o autorską metodykę HICRON Implementation Method.

Pierwszym etapem współpracy spółek HICRON i VOX Profile była umowa na przeprowadzenie analizy procesów biznesowych VOX Profile i stworzenie koncepcji wdrożenia systemu SAP ERP.
Doświadczenie konsultantów HICRON, ich podejście do klienta, oraz wysoki poziom kompetencji jakimi wykazali się podczas sporządzania koncepcji utwierdziły nas w przekonaniu, że właśnie z tym partnerem chcemy realizować wdrożenie. Innym elementem, który zadecydował o współpracy z HICRON jest kompleksowość oferowanych usług, wśród których oprócz wdrożeń i utrzymania SAP, znajdują się także usługi rozwojowe SAP oraz pełen outsourcing IT” – komentuje Maciej Pawełczak, Kierownik Projektu wdrożenia SAP i Pełnomocnik d.s. IT w firmie VOX Profile.
Źródło: www.hicron.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top