loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

EMA Brzezie z systemem ERP Xpertis XS

Spółka Macrologic SA, producent systemu ERP Xpertis XS, ogłosiła że EMA-Brzezie kupiła moduły obejmujące obszary finanse, środki trwałe, logistykę oraz pakiet usługowy obejmujący stałą obsługę serwisową. Zakończenie prac wdrożeniowych zaplanowano na kwiecień 2011 roku.
EMA-Brzezie specjalizuje się w produkcji topników i półproduktów topionych dla przemysłu spawalniczego. Spółka jest jedynym w Polsce producentem topników do automatycznego spawania stali łukiem krytym. Część produkcji jest sprzedawana na rynkach krajów UE, Azji, Afryki i obu Ameryk.
O zakupie oprogramowania Xpertis XS przez EMA-Brzezie zdecydowała funkcjonalność systemu dopasowana do potrzeb firmy o zatrudnieniu na poziomie 30 osób oraz szybkość wdrożenia. XS to w pełni nowoczesne rozwiązanie, przystosowane do potrzeb przedsiębiorstw o zatrudnieniu od 20-70 osób. Wysoka jakość serwisu w zakresie aktualizacji powoduje, że dostarczone rozwiązanie jest na bieżąco up-gradowane w zakresie przepisów prawa w tym: ZUS, VAT, etc.” - mówi Bartłomiej Lux regionalny szef sprzedaży Macrologic S.A.
Projekt ma na celu usprawnienie procesów biznesowych oraz obniżenie kosztów dotychczas użytkowanego systemu ERP. XS w pełni zabezpieczy potrzeby spółki w zakresie obsługi księgowość, współpraca z systemami bankowości elektronicznej, zarządzania środkami trwałymi. Moduł logistyczny zapewni kontrolę stanów magazynowych materiałów i produktów wraz z procesem przyjmowania i realizacji zamówień.

Źródło: www.macrologic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top