loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP humansoft HermesSQL RAFIL SA

Radomska Fabryka Farb i Lakierów RAFIL SA, jedna z najstarszych polskich firm zajmujących się produkcją farb i lakierów, podpisała umowę z producentem oprogramowania Humansoft. Na jej mocy Humansoft ma dostarczyć i wdrożyć system ERP humansoft hermesSQL oraz wykonać „pod klucz” rozwiązania funkcjonalne głównie do obsługi procesów produkcyjnych.
Program zaimplementowany będzie w działach: sprzedaży, marketingu, księgowości, technologii i zabezpieczeń produkcji oraz w dziale jakości i rozwoju produktów. Celem wdrożenia nowego oprogramowania jest potrzeba integracji i obsługi wszystkich obszarów działania firmy w jednym, wydajnym systemie informatycznym. Zarząd firmy oczekuje wprowadzenia wielu usprawnień na poziome operacyjnym, jak również strategicznym.

RAFIL SA zatwierdził przygotowany przez ekspertów Humansoft projekt wdrożenia systemu humansoft HermesSQL. Prace wdrożeniowe ruszają się w połowie kwietnia. Obecnie w RAFIL SA trwa wdrożenie aplikacji analitycznej QlikView prowadzone również przez specjalistów firmy Humansoft.

Źródło: www.humansoft.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top