loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma TA Hydronics, wiodący globalny dostawca wodnych instalacji grzewczo-chłodzących, podpisała umowę na wdrożenie systemu ERP IFS Applications w celu optymalizacji procesów produkcyjnych i sprzedażowych. Umowa obejmuje licencje i usługi o wartości ponad 10 mln koron szwedzkich.

Firma TA Hydronics, wchodząca w skład brytyjskiego koncernu IMI Group, to światowy lider w branży wydajnych energetycznie wodnych instalacji grzewczo-chłodzących do wnętrz. Firma oferuje portfolio specjalistycznych produktów pod takimi markami, jak TA, Heimeier, Pneumatex i FDI. TA Hydronics, wraz ze swoimi oddziałami, jest klientem firmy IFS od 1989 r. Obecnie wykorzystuje IFS Applications do obsługi takich kluczowych procesów, jak zarządzanie produkcją, magazynami oraz sprzedażą. W ramach zawartej umowy firma rozszerzy obszar wykorzystywania IFS Applications o Szwecję, Niemcy i Szwajcarię.

Wdrażając IFS Applications w całej organizacji, TA Hydronics zabezpieczy pełną obsługę kluczowych dla swojej działalności procesów, takich jak planowanie wielooddziałowe, produkcja na zamówienie oraz zarządzanie magazynem, co umożliwi firmie skonsolidowanie dużej części swoich funkcji biznesowych.
Wybraliśmy IFS Applications na nasz korporacyjny system ERP w celu ustandaryzowania procesów realizowanych przez nasze oddziały. IFS Applications spełnia nasze potrzeby jako rozwiązanie wspomagające zarządzanie w całej grupie i stanowi platformę pod przyszły wzrost firmy — powiedziała Gunilla Andersson, Dyrektor Finansowy w TA Hydronics.
Bardzo cieszymy się z rozszerzenia naszej współpracy z firmą TA Hydronics. IFS posiada szerokie doświadczenie w zakresie dostarczania zintegrowanych rozwiązań, opartych na najlepszych praktykach, przedsiębiorstwom z sektora produkcji na zamówienie — powiedział Glenn Arnesen, Dyrektor Generalny w firmie IFS Scandinavia.
IFS Applications zapewni firmie centralizację procesów biznesowych w ramach jednej bazy danych, optymalizację wykorzystania zasobów produkcyjnych oraz efektywną realizację procesów produkcyjnych u podwykonawców.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top