loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Politechnika Częstochowska z systemem ERP SIMPLE

SIMPLE S.A. w wyniku rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego, podpisało umowę na dostawę i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego Zarządzania Politechnika Częstochowską klasy ERP wraz z obiegiem dokumentów.
 
 
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Politechnika Częstochowska jest dziś największą techniczną szkołą wyższą w regionie częstochowskim. Zajmuje trwałe miejsce na mapie naukowej kraju nie tylko jako instytucja kształcąca inżynierów, ale także jako ważny ośrodek naukowo-badawczy współpracujący z wieloma instytucjami i zakładami przemysłowymi.

Władze Politechniki mając na uwadze jej rozwój podjęły decyzje o wyborze doświadczonego dostawy – spółki SIMPLE, która przeprowadziła już wiele procesów informatyzacji w największych polskich jednostkach edukacyjnych.

Wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego obejmie obszary:
  • Finanse i Księgowość
  • Majątek Trwały
  • Zarządzanie Personelem
  • Obrót Towarowy
  • Zamówienia Publiczne
Inwestycja obejmuje również platformę zajmującą się Obiegiem Dokumentów Uczelni, opartą o przeglądarkę internetową, monitorującą status realizowanego zadania przez przyporządkowane stanowisko oraz integrację systemu z eksploatowanymi aktualnie przez Politechnikę Częstochowską systemami informatycznymi.

Wartość kontraktu przekracza 1.700.000.00 zł.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top