loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Curtis Health Caps wdraża system ERP z IT.Integro

itintegro logo2015IT.integro sp. z o.o. podpisała z firmą Curtis Health Caps sp. z o.o. umowę na wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics NAV2009.

Podpisanie rzeczonej umowy zostało poprzedzone przeprowadzoną przez IT.integro analizą przedwdrożeniową, która pozwoliła na bardzo dokładne opisanie potrzeb tego producenta i sposobów dostosowania systemu do jego wymagań. Podstawa wdrożenia – system ERP Dynamics NAV zostanie wzbogacony o dedykowane rozwiązanie branżowe Tectura Life Science.
 
IT.integro jest wyłącznym dystrybutorem tego rozwiązania na rynku polski. Firma wdrożeniowa przygotuje nowoczesne rozwiązanie dla 15 użytkowników w bardzo szerokim zakresie. Projekt obejmuje nie tylko podstawowe funkcjonalności potrzebne w każdej firmie: księgowość, sprzedaż, zakupy, ale takŜe bardzo specjalistyczne rozwiązania dla branży farmaceutycznej. W ich skład wchodzą m.in.: produkcja farmaceutyczna, kontrola jakości, ścieżki audytu jakości.

Źródło: www.it.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top