loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Curtis Health Caps wdraża system ERP z IT.Integro

itintegro logo2015IT.integro sp. z o.o. podpisała z firmą Curtis Health Caps sp. z o.o. umowę na wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics NAV2009.

Podpisanie rzeczonej umowy zostało poprzedzone przeprowadzoną przez IT.integro analizą przedwdrożeniową, która pozwoliła na bardzo dokładne opisanie potrzeb tego producenta i sposobów dostosowania systemu do jego wymagań. Podstawa wdrożenia – system ERP Dynamics NAV zostanie wzbogacony o dedykowane rozwiązanie branżowe Tectura Life Science.
 
IT.integro jest wyłącznym dystrybutorem tego rozwiązania na rynku polski. Firma wdrożeniowa przygotuje nowoczesne rozwiązanie dla 15 użytkowników w bardzo szerokim zakresie. Projekt obejmuje nie tylko podstawowe funkcjonalności potrzebne w każdej firmie: księgowość, sprzedaż, zakupy, ale takŜe bardzo specjalistyczne rozwiązania dla branży farmaceutycznej. W ich skład wchodzą m.in.: produkcja farmaceutyczna, kontrola jakości, ścieżki audytu jakości.

Źródło: www.it.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top