loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

SIMPLE.ERP u producenta maszyn i urządzeń dla rolnictwa

Pracowniczy Ośrodek Maszynowy z Augustowa rozpoczął prace na świeżo wdrożonym oprogramowaniu, wspierającym zarządzanie całym przedsiębiorstwem. Wdrożenie SIMPLE.ERP pozwoliło objąć kontrolą wszystkie procesy zachodzące w POM i zarządzać nimi w efektywny i rentowny sposób. Wdrożony system został wzbogacony o platformę stworzoną z myślą o specyfice branży produkcyjnej.
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
POM jest firmą specjalizująca się w produkcji przenośników ślimakowych o napędzie hydraulicznym i pneumatycznym, rozsiewaczy do nawozów, bron i silosów paszowych. Firma oprócz tego prowadzi również działania handlowe i usługowe. SIMPLE.PROD - wspierać będzie procesy produkcyjne ze szczególnym uwzględnieniem obsługi technologii i zleceń produkcyjnych. Planowanie produkcji i bilansowanie potrzeb materiałowych odgrywa istotną rolę w prowadzeniu długoterminowych analiz w Pracowniczym Ośrodku Maszynowym, co pozwoliło na kontrolę wszystkich prowadzonych działalności oraz zmniejszeniu kosztów wytwarzania.

Pracowniczy Ośrodek Maszynowy z Augustowa jest kolejnym klientem z branży produkcyjnej który zdecydował się na rozwiązanie SIMPLE.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top