loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Alna Business Solutions wdrożyła Dynamics NAV w Dr. Weigert Polska

Alna Business Solutions uruchomiła system ERP Microsoft Dynamics NAV w firmie Dr. Weigert Polska. Zakres projektu obejmował wdrożenie obszaru zarządzania finansami, sprzedażą, zakupami i magazynem.

Dr. Weigert Polska jest oddziałem znanego niemieckiego producenta środków higieny profesjonalnej Chemische Fabrik Dr.Weigert Gmbh&Co. KG.  W Polsce produkty Dr.Weigert znane są od 1991 roku, a od 1998 roku działa firma „córka” – Dr.Weigert Polska. Od wielu lat Dr. Weigert i jej produkty przodują na rynku środków i technologii higieny stosowanych w maszynowym myciu i dezynfekcji sprzętu medycznego. Aktualnie z usług firmy korzysta w Polsce ponad 250 szpitali i innych jednostek służby zdrowia. Na liście klientów widnieje także ponad 200 przedsiębiorstw – producentów żywności oraz punktów żywienia zbiorowego. Badania i rozwój mają w firmie Dr.Weigert najwyższe znaczenie. Dlatego też jej produkty cieszą się opinią nowoczesnych, innowacyjnych i ekologicznych, czego dowodem są liczne certyfikaty i wzorowe opinie klientów.

Przed wdrożeniem systemu Dynamics NAV postawiono dwa istotne cele: jeden z nich to udoskonalenie procesów biznesowych w obszarze sprzedaży i zakupów, drugi to możliwość tworzenia elastycznych i bardziej efektywnych analiz controllingowych działalności operacyjnej. Realizacja powyższych celów miała wpływ na podniesienie innowacyjności procesowej w firmie DrWeigert.

Należy podkreślić, iż projekt miał charakter roll-out’u co oznacza, iż wybrane funkcjonalności systemu Dynamics NAV były adoptowane z firmy matki z Niemiec. W ten sposób nastąpiła standaryzacja procesów w obszarze działalności operacyjnej, tj. baza danych produktów, procesy sprzedażowe, procesy zakupowe.

O wyborze ALNA jako partnera wdrożeniowego Dynamics NAV zadecydowało doświadczenie oraz profesjonalne i innowacyjne podejście biznesowe już na etapie procesu handlowego.

Proces wdrożenia systemu Dynamics NAV przez firmę Alna Business Solutions przebiegał bardzo profesjonalnie. Każdy z zaangażowanych w projekt konsultantów oraz kierownik projektu wykazywali się bogatą wiedzą merytoryczną, wzorową organizacją, dużym zaangażowaniem, elastycznością i łatwością komunikacji. Na każdym etapie wdrożenia, a także po jego zakończeniu mogliśmy liczyć na doradztwo i wsparcie świadczone na najwyższym poziomie – podsumowuje Tadeusz Sotek, dyrektor Dr. Weigert Polska.

Alna Business Solutions jest Złotym partnerem Microsoft, należy do holdingu firm grupy ALNA, która jest liderem na rynku krajów bałtyckich i polskim w zakresie rozwiązań dla biznesu, specjalizującym się w implementacji systemów Microsoft Dynamics. Zespół holdingu składa sie z około 400 kompetentnych profesjonalistów, którzy zrealizowali ponad 400 projektów w 30 krajach na całym świecie.

Źródło: ALNA BUSINESS SOLUTIONS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top