loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ADWA i T2S powtórnie wdrażają system ERP Comarch CDN XL

PPHTU ADWA Sp. z o.o., lider grupy ADWA, specjalizującej się w produkcji, konfekcji i sprzedaży wyrobów petrochemicznych i chemii samochodowej, wdraża system ERP Comarch CDN XL już po raz drugi. Implementację systemu prowadzi firma T2S – Platynowy Partner Comarch.
Na etapie wyboru systemu do zarządzania firmą, elastyczność i skalowalność oprogramowania są często traktowane jako cechy trzeciorzędne. Tymczasem ich niebagatelne znaczenie ujawnia się w miarę rozwoju firmy. Warto więc upewnić się odpowiednio wcześnie, że wybrane rozwiązanie będzie ten rozwój wspierać i że sprosta rosnącym z czasem potrzebom i oczekiwaniom – mówi Tomasz Socha, prezes Zarządu T2S.
Wiele firm korzystających z oprogramowania Comarch zdecydowało się na rozbudowę instalacji. Jedną z nich jest przedsiębiorstwo ADWA z Łodzi, które od 2008 roku pracuje z Comarch CDN XL. Doświadczenia z wdrożenia, praktyczna znajomość systemu oraz nowe potrzeby w zakresie organizacji i zarządzania zaowocowały nowymi pomysłami optymalizacyjnymi oraz inwestycją w zakup kolejnych modułów systemu ERP Comarch CDN XL.

Zarząd ADWA i T2S – partner wspierający firmę od 2008 roku – podjęły decyzję o ponownym przeprowadzeniu wdrożenia Comarch CDN XL, całkowicie od zera, zgodnie z aktualnymi założeniami i celami biznesowymi. Tym razem główny nacisk położony został na funkcjonalności Business Intelligence, obsługę magazynu wysokościowego oraz zastosowanie rozwiązań mobilnych (Mobilny Menadżer, Mobilny Sprzedawca, Mobilny Magazynier). Start systemu został zaplanowany na 1 stycznia 2012 roku.
Firma T2S to partner z ogromnym doświadczeniem w zakresie wdrażania zaawansowanych systemów do zarządzania przedsiebiorstwami, jakie oferujemy. Wiedza i profesjonalizm specjalistów pracujących w firmach tworzących naszą sieć sprzedaży, poprate certyfikcją Comarch, są gwarantem wysokiej jakości świadczonych przez nie usług wdrożeniowych – podkreśla Kamil Góral, dyrektor Centrum Rozwoju Biznesu w Sektorze ERP firmy Comarch
Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top