loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Kolejne wdrożenie pakietu ERP MAAT

COMPSOFT - systemy ERP, ERP, MAAT"ELZAT" Sp. z o.o. – Zakład Remontów Elektrycznych oraz Instalatorstwo Elektryczne to kolejne przedsiębiorstwo, które zdecydowało się na wdrożenie pakietu ERP, autorstwa mieleckiej firmy COMP Soft. Kontrakt został podpisany w sierpniu 2011 roku, zakończenie prac planowane jest w maju 2012 roku.
Przedmiotem działalności spółki „ELZAT” Sp. z o.o. jest wykonawstwo i wymiana instalacji elektrycznych, remonty urządzeń elektrycznych oraz usługi eksploatacyjne w tym zakresie.
Rozpoczynamy wdrożenie w firmie o bardzo rozbudowanym charakterze usług świadczonych na rzecz przemysłu chemicznego. Cieszy nas fakt, że klienci z coraz to nowych branż decydują się na wybór naszego pakietu. To dla nas dowód, że rozwiązanie MAAT jest funkcjonalne oraz nowoczesne i elastyczne, dzięki czemu można je zastosować w firmach o bardzo zróżnicowanych wymaganiach. Projekt realizowany w firmie „ELZAT” to duże wyzwania dla naszej firmy i dla naszych aplikacji. Znam jednak możliwości pakietu MAAT oraz polegam na kompetencjach pracowników, i wiem że sobie poradzimy” – mówi Helena Krempa, szefowa projektu ze strony COMP Soft.
Podstawowym założeniem wdrożenia pakietu ERP MAAT w firmie „ELZAT” Sp. z o.o. jest zautomatyzowanie obsługi procesów biznesowych zachodzących w przedsiębiorstwie. Implementacja systemu pozwoli na bieżące przetwarzanie informacji, zapewniając wszystkim pracownikom dostęp do aktualnych danych koniecznych do zarządzania całą firmą. „ELZAT” zdecydował się na zakup niemal wszystkich modułów wchodzących w skład pakietu MAAT: MAAT_Finanse, MAAT_Majątek_Trwały, MAAT_Analizy_Wielowymiarowe, MAAT_Sprawozdania_Finansowe, MAAT_Gospodarka_Magazynowa, MAAT_Zaopatrzenie, MAAT_Sprzedaż, MAAT_Pracownicy, MAAT_Produkcja.

Wdrożenie pakietu MAAT w przedsiębiorstwie "ELZAT" Sp. z o.o. – Zakład Remontów Elektrycznych oraz Instalatorstwo Elektryczne to kolejny projekt zrealizowany przez COMP Soft w firmie produkcyjnej. Najbardziej znanymi klientami firmy są spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Black Red White, a także przedsiębiorstwa Sokółka Okna i Drzwi, MARMA Polskie Folie, LEIER POLSKA, UPS Polska, ZPRE Jedlicze.

Źródło: www.compsoft.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top