loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Dokładna analiza możliwości dostępnych na rynku rozwiązań IT sprawiła, że właściciele Zakładu Wytwórczego Wyrobów Gumowych podjęli decyzję o wdrożeniu systemu ERP Comarch CDN XL.
Po ciężkim okresie dla branży wytwórczej uszczelnień technicznych, firma ZWWG S.C. postanowiła zainwestować w zintegrowany system klasy ERP. Decydującym elementem, którym kierował się Zarząd przedsiębiorstwa, było planowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych. Po zakończonej analizie przedwdrożeniowej w lipcu br. rozpoczęto instalację i konfigurację systemu Comarch CDN XL.

Uruchomienie w pełni funkcjonalnego systemu ERP Comarch CDN XL zaplanowane zostało na 1 października 2011 roku.

Wybór Comarch CDN XL związany był z możliwością zintegrowania wszystkich działów firmy, które dotychczas pracowały na rozwiązania opartych na systemie MS-DOS. Zaprezentowane przez CDN Partner we Wrocławiu rozwiązanie w zakresie produkcji okazało się być idealną propozycją dla tak specyficznej produkcji, jaką jest wytwarzanie gumowych uszczelnień technicznych.

Zakład Wytwórczy Wyrobów Gumowych zajmuje się produkcją pierścieni uszczelniających, pomocniczych, oporowych, zgarniających oraz odrzutnikowych, produkcją zestawów uszczelnijąco-prowadzących do hydraulicznych elementów wykonawczych, oraz dystrybucją uszczelnień produkowanych przez największych światowych producentów.

Źródło: COMARCH

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top